Projektai

Lietuvos bausmių vykdymo sistemos personalo kvalifikacijos kėlimas

2013-11-01

2010 balandžio 7 d. Kalėjimų departamentas su Vidaus reikalų ministerija ir Europos socialinio fondo agentūra pasirašė projekto „Lietuvos bausmių vykdymo sistemos personalo kvalifikacijos kėlimas“ finansavimo ir administravimo sutartį.  Šio projekto, finansuojamo iš Europos socialinio fondo, dėka bus stiprinami bausmių vykdymo sistemos administraciniai gebėjimai, didinamas viešojo administravimo efektyvumas.

 Projekto metu darbuotojai mokysis ne tik finansų valdymo įgūdžių, laiko ir konfliktų valdymo, lygių galimybių problemų sprendimo, bendravimo su žiniasklaida ypatumų bet ir  kompiuterinio raštingumo, užsieniokalbų. Bus parengta ir išleista metodinė mokomoji medžiaga „Bausmių vykdymo sistemos teisinis reguliavimas ir perspektyvos Lietuvos Respublikoje“, taip pat seminarų metu darbuotojai bus supažindinti su naujausiais Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimais bausmių vykdymo klausimais, su Europos Sąjungos teisės aktais ir kt.

 Projekto trukmė – 2 metai. Jame turės galimybę dalyvauti 400 bausmių vykdymo sistemos specialistų.

 Projektas parengtas pagal 2007-2013 m. „Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos“ 4 prioriteto įgyvendinimo priemonę „Valstybės institucijų ir įstaigų dirbančiųjų kvalifikacijos tobulinimas“.

 Projektui įgyvendinti yra skirta per 2 mln. litų.

 
 
Informacija atnaujinta 2013 m. lapkričio 15 d. 10:48
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos