Naujienos

Vakaras su žurnalistu, rašytoju Pusiaukelės namuose

2020-10-08

2020 m. spalio 6 d. Vilniaus pataisos namų pusiaukelės namų klasėje po darbų susirinko nuteistieji į susitikimą su žurnalistu, rašytoju Dailiumi Dargiu, knygų „Holivudo monstras iš Lietuvos“, „Juodosios mafijos našlės“, „Tikroji daktarų istorija“, „Trylika tamsaus lietuviško verslo paslapčių“, „Kriminalinė Agurkinių odisėja“, „Mafijos kronikos“, „Vilniaus bomberio išpažintis“, „Kruvinasis mafijos maršrutas“ autoriumi. Manoma, kad jis – vienas geriausiai Lietuvos nusikalstamojo pasaulio užkulisius išmanančių žmonių.

Rašytojas pirmiausia pristatė susirinkusiems savo naujausią, šiemet išleistą, knygą „Holivudo monstras iš Lietuvos“. Pasak knygos autoriaus, tai realiais faktais grįstas pasakojimas apie pirmąjį lietuvį, nuteistą mirties bausme Jungtinėse Amerikos Valstijose, istorija apie nepriklausomoje Lietuvoje pirmąjį limuzinų nuomos punktą įsteigusį Jurijų Kadamovą, bauginusį visą Holivudo aukštuomenę. D. Dargis pasakojo, jog norėdamas aprašyti kuo tiksliau pasirinkto knygos herojaus istoriją, ilgai ir detaliai analizavo jo asmenybę, susirašinėjo su juo laiškais, kalbėjosi su JAV tyrėjais, kalėjimo prižiūrėtojais, knygos herojaus artimaisiais. Be šios knygos, D. Dargis pristatė dar dvi knygas: „Tikroji daktarų istorija“, „Trylika tamsaus lietuviško verslo paslapčių“.

Nuteistieji domėjosi, kaip rinko medžiagą knygoms, kaip susitikdavo su žmonėmis, kurie galėjo pateikti naudingos informacijos, teiravosi, kodėl neparašo dar vienos knygos Daktarų tema. Svečias atsakė į nuteistųjų klausimus, taip pat vyko diskusijos tarp nuteistųjų ir rašytojo apie knygose aprašytus vienus ar kitus dalykus.

Po susitikimo su žurnalistu, rašytoju D. Dargiu nuteistieji dar tarpusavyje diskutavo. Kai kuriuos nuteistuosius sudomino svečio knygos ir jie panoro jų įsigyti. Dar vienas rudens vakaras Vilniaus pataisos namų pusiaukelės namuose praėjo turiningai.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. spalio 8 d. 16:40
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos