Naujienos

LTPF konferencija moterims

2020-09-15

Šių metų rugsėjo 11 dieną Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijoje (toliau – LTPF) vyko renginys tema „Lygių galimybių politika ir jos įgyvendinimas“. Konferencijoje dalyvavo Vilniaus pataisos namų Resocializacijos skyriaus socialinė darbuotoja, kuri taip pat yra LTPF filialo Vilniaus pataisos namų profesinės sąjungos narė.

Renginio metu vyko susitikimas su protokolo ir etiketo žinovu Arminu Lydeka, kuris išsamiai pristatė dalykinį aprangos kodą tinkamą darbo aplinkoje ir oficialiuose aukšto rango asmenų priėmimuose.

Taip pat, vyko susitikimas su Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos Teisės skyriaus vyresniąja patarėja Renata Vanagėliene. Ji pristatė teisės aktus, kuriais remiantis tyria diskriminaciją darbo aplinkoje ir kitas aktualijas. Specialistė su moterimis diskutavo apie tai, su kokiomis situacijomis, rodančiomis vis dar gają nelygybės profesinėje srityje problemą, joms tenka susidurti darbe ir kaip tas problemas vertėtų spręsti.

Organizuojama konferencija buvo skirta LTPF filialų narėms moterims. Anot, VPN darbuotojos, pranešimai parengti tikrai moterims aktualiomis temomis. Pateiktą informaciją ir naujas žinias bus galima pritaikyti darbinėje aplinkoje. Įstaigos darbuotoja džiaugiasi turėjusi galimybę sudalyvauti šiame renginyje.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. rugsėjo 15 d. 09:46
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos