Naujienos

Konfliktų valdymas ir bendravimo ypatumai

2020-09-16

Vilniaus pusiaukelės namuose apie 60 proc. nuteistųjų, tai yra, daugiau nei pusė, atlieka laisvės atėmimo bausmę dėl smurtinio pobūdžio nusikaltimų. Agresijos panaudojimas ir negebėjimas valdyti konfliktinių situacijų yra viena pagrindinių priežasčių dėl jų padarytų teisės pažeidimų. Esant poreikiui 2020-09-14 organizuota Vilniaus universiteto Teisės psichologijos studijų studenčių paskaita, kurios tema: „Konfliktų valdymas“.

Susitikimo metu nuteistieji su studentėmis diskutavo apie priešingų poreikių, tikslų, interesų, pozicijų, nuomonių ar požiūrių susidūrimą, rimtus nesutarimus, kurių metu žmogų užvaldo nemalonūs jausmai arba išgyvenimai. Buvo aptarta kokie yra konfliktų sprendimo būdai ir bendradarbiavimo strategijos pagrindiniai žingsniai.

Nuteistiesiems buvo išsamiai pristatyta konfliktų valdymo strategijos, buvo atliekamos situacijų analizės, diskutuojama apie priežastis ir pasekmes konfliktinių situacijų atvejais. Nuteistieji įsitraukė į temos aptarimą ir dalinosi patiriamais jausmai bei gyvenimo situacijomis.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. rugsėjo 16 d. 14:12
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos