Naujienos

Įstaigos komanda krepšinio 3x3 turnyre laimėjo III vietą

2020-09-16

2020 m. rugsėjo 11 d. Pravieniškių sporto komplekso salėje įvyko krepšinio 3×3 turnyras „Direktoriaus taurei“ laimėti. Turnyre dalyvavo ne tik bausmių vykdymo sistemos pareigūnai, bet ir kviestiniai svečiai. „Direktoriaus tarę“ laimėti norėjo šios komandos: Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos, Vilniaus pataisos namų, Alytaus pataisos namų, Marijampolės pataisos namų, Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos, Kauno tardymo izoliatoriaus, Šiaulių tardymo izoliatoriaus, Lietuvos probacijos tarnybos, Laisvės atėmimo vietų ligoninės bei Lietuvos Respublikos Seimo komanda. Po atkaklių kovų Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos komanda tapo krepšinio 3×3 turnyro I vietos laimėtojais. II vietą užėmė Marijampolės pataisos namų komanda, III vietą laimėjo Vilniaus pataisos namų komanda. Turnyrui pasibaigus prizininkės komandos buvo apdovanotos taurėmis bei medaliais. Smagu, kad viso turnyro metu pareigūnus ir svečius lydėjo džiugi nuotaika, žaidimo metu netrūko emocijų ir ryžto laimėti.

Informacija atnaujinta 2020 m. rugsėjo 16 d. 16:40