Aktualu (nuteistųjų ir suimtųjų giminėms ir artimiesiems)

___________________________________________________________________________________________  

Nuo 2023 m. sausio 1 d. asmenys, norintys pervesti pinigus į nuteistųjų ir suimtųjų, atliekančių laisvės atėmimo bausmę adresų Rasų g. 8, Vilnius, asmenines sąsakaitas, gali atlikti pavedimus į Lietuvos kalėjimų tarnybos depozitinę sąskaitą:

Privalomi rekvizitai:

Gavėjas - Lietuvos kalėjimų tarnyba

Bankas - AB SWEDBANK bankas, banko kodas 73000

Sąskaitos numeris - LT437300010175242004

Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti nuteistojo vardą, pavardę, kuriam pervedami pinigai

 

Pastaba: Informacija apie nuteistų asmenų asmenines sąskaitas neteikiama

 

Bausmės atlikimo vietose grynieji pinigai nebus priimami

Kalėjimų departamentas – nuo kitų metų Lietuvos kalėjimų tarnyba – informuoja, kad dėl Lietuvos Respublikos bausmių vykdymo kodekso ir Lietuvos Respublikos suėmimo vykdymo įstatymo pakeitimų, įsigaliosiančių nuo 2023 m. sausio 1 d., nuteistiesiems ir suimtiesiems atnešti grynieji pinigai bausmės atlikimo vietose (kalėjimuose) nuo 2023 m. sausio 1 d. nebebus priimami. Nuteistieji ir suimtieji gauti pinigus galės tik perlaidomis.

 

**********************************************************************************************************************************

Informacija dėl pasimatymų

Lankyti kalinamuosius gali tik asmenys, neturintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.).

 

Pasimatymų metu ir bendrose įstaigos patalpose vyresniems nei 6 metų lankytojams rekomenduojama dėvėti medicinines veido kaukes ar respiratorius, kurie priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną. Asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti sveikatos būklei, rekomenduojama dėvėti veido skydelį.

 

Į pasimatymą su kalinamuoju gali atvykti ne daugiau kaip du pilnamečiai asmenys, arba vienas pilnametis ir du nepilnamečiai.

 

**********************************************************************************************************************************

Lankytojų dėmesiui,

SIUNTINIŲ PERDAVIMŲ BEI PASIMATYMŲ SUTEIKIMO DARBO LAIKAS:

Rasų g. 8

      I     nuo 7.30 val. iki 16.00 val. nuotoliniai pasimatymai

   II - V  nuo 7.30 val. iki 16.00 val.
      V       nuo 7.30 val. iki 15.00 val.

      VI      nuo 7.30 val. iki 14.30 val.
      sekmadienį  - nedarbo diena 

 

nuteistiesiems ir suimtiesiems leidžiama perduoti (siųsti paštu):

1)      drabužių, patalynės (išskyrus antklodę, čiužinį ir pagalvę), avalynės siuntinius;

2)      elektros prietaisus;

3)      informacines laikmenas (iki 35 GB).

 

Klausimai dėl pasimatymų suteikimo ir siuntinių perdavimo:

Suimtiesiems - tel. Nr. (8 5) 219 8823 (nuo antradienio iki ketvirtadienio iki 16 val., penktadieniais ir šeštadieniais iki 14.30 val.)

Nuteistiesiems - tel. Nr. (8 5) 219 8824 (nuo antradienio iki ketvirtadienio iki 16 val., penktadieniais ir šeštadieniais iki 14.30 val.)

____________________________________________________________________________________________

ASMENŲ, ATVYKUSIŲ Į ILGALAIKIUS PASIMATYMUS APSIPIRKIMO IR MAITINIMO TVARKOS APRAŠAS

Prekių kainos ir asortimentas

Priekių užsakymo forma

 

 

NUTEISTIESIEMS LEIDŽIAMŲ ĮSIGYTI IR TURĖTI MAISTO PRODUKTŲ, BŪTINIAUSIŲ REIKMENŲ IR KITŲ DAIKTŲ SĄRAŠAS

Vilniaus pataisos namuose veikiančios parduotuvės rekvizitai:

Įmonės pavadinimas ir adresas:     UAB "Lobby Baltic", Laisvės g. 214D, Mažeikiai

Įmonės kodas:                                   302434144

PVM mokėtojo kodas:                       LT100004985617

Atsiskaitomoji sąskaita                    LT087044060007812722

Banko pavadinimas                          AB SEB bankas

El. pašto adresas:                              prekyba@lobbybaltic.lt

 

Telefonai pasiteirauti:

Suimtųjų: (8 5) 219 8823 (nuo antradienio iki ketvirtadienio 7.30 - 6.00 val., penktadieniais 7.30 - 15.00 val. ir šeštadieniais 7.30 - 14.30 val.);

Nuteistųjų: (8 5) 219 8824  (nuo antradienio iki ketvirtadienio 7.30 - 16.00 val., penktadieniais 7.30 - 15.00 val. ir šeštadieniais 7.30 - 14.30 val.);

_______________________________________________________________________________________________

ILGALAIKIŲ PASIMATYMŲ SU SUGYVENTINIAIS SUTEIKIMAS

 

Ilgalaikiai pasimatymai su sugyventiniu suteikiami tik įstaigos direktoriaus sprendimu, suinteresuotus asmenis pripažinus sugyventiniais. Sugyventinių statusas suteikiamas pateikus įstaigos direktoriui, šiuos dokumentus:

- prašymą leisti ilgalaikius pasimatymus su sugyventiniu (prašymo forma pridedama) ;

- dokumentas, galintis būti įrodymu apie bendrą gyvenimą ne mažiau kaip vienerius metus neįregistravus santuokos, originalai arba  notaro patvirtintos kopijos. Namų bendrijos, seniūnijos pažymos, pažyma apie bendrą gyvenamąją vietą ir kt. Dokumentuose turi būti nurodyta, kad pretenduojantys tapti sugyventiniais ne tik gyveno kartu, bet ir vedė bendrą ūkį ne mažiau kaip vienerius metus, nurodant konkretų laikotarpį. (Ši informacija visada tikrinama).

- pažymas (nuteistojo ir nuteistojo sugyventinės)  apie šeiminę padėtį iš Gyventojų registro tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos.

Įstaigos direktorius sprendimą leisti ar neleisti ilgalaikius pasimatymus su sugyventiniu priima ne vėliau kaip per 10 darbo dienų nuo prašymo gavimo dienos. Asmuo pateikęs prašymą apie priimtą sprendimą informuojamas raštu.

 

Informacija parengta, vadovaujantis Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos direktoriaus 2011 m. vasario 27 d. įsakymu Nr. V-56 "Dėl ilgalaikių pasimatymų su sugyventiniais suteikimo tvarkos aprašo patvirtinimo" patvirtintu Ilgalaikių pasimatymų su sugyventiniais suteikimo tvarkos aprašu.


Dėl Gyventojų registro tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos pažymų galima kreiptis adresu: A. Vivulskio g. 4A, 03220 Vilnius.

Informacija teikiama telefonu (8 5) 271 7788.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Išankstinės mokėjimo kortelės "T+" (skirtos telefoniniams pokalbiams taksofonu) papildymas

Mokėjimo kortelę galite papildyti svetainėje https://shop.csc.lt/ (minimali papildymo suma 3 EUR). Norėdami papildyti kortelę privalote žinoti jos PIN kodą, kurį galite gauti iš kortelės savininko.

Paslaugos tiekėjo pasiteirauti: (8 5) 200 0110, (8 616) 38740.

Informacija atnaujinta 2023 m. lapkričio 17 d. 07:08