Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIUJE PRISIEKĖ NAUJOS PAREIGŪNĖS

Rugpjūčio 3 d. Šiaulių tardymo izoliatoriaus pareigūnų komandą papildė dvi naujos pareigūnės. Rytinės rikiuotės metu vykusioje ceremonijoje Saugumo valdymo skyriaus jaunesniosios specialistės Vaiva Vilkė ir Greta Stanelienė prisiekė būti ištikimos Lietuvos Respublikai, gerbti ir vykdyti Lietuvos Respublikos Konstituciją ir įstatymus, negailėti jėgų ginant žmogaus teises ir laisves, visuomenės ir valstybės interesus, sąžiningai atlikti patikėtas pareigas ir visada saugoti gerą vidaus tarnybos sistemos pareigūno vardą. Prisiekusias pareigūnes pasveikino Saugumo valdymo skyriaus viršininkas, laikinai vykdantis įstaigos direktoriaus funkcijas Almantas Pranskūnas. Jis palinkėjo atsakingai ir sąžiningai laikytis duotos priesaikos bei sėkmingai tarnauti Lietuvai ir jos žmonėms.

Besidominčiųjų galimybe tapti pataisos pareigūnu vis daugėja. Viena iš motyvacijų rinktis tarnybą pataisos įstaigose – konkurencingas atlyginimas. Įstaiga siekia sudaryti galimybes pradedantiesiems tarnybą pareigūnams uždirbti apie 800 eurų „į rankas“. „Turime siekį, kad dar šiais metais pataisos pareigūno pareiginė alga didėtų iki tūkstančio eurų „į rankas“,- yra sakęs Šiaulių tardymo izoliatoriaus vadovas Saulius Rajunčius.

Informacija atnaujinta 2020 m. rugpjūčio 3 d. 11:01

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos