Naujienos

ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIAUS PAREIGŪNAMS DOVANOJO PAPILDOMŲ APSAUGOS PRIEMONIŲ

2020-04-20

Darbo savaitė Šiaulių tardymo izoliatoriaus pareigūnams prasidėjo malonia staigmena:  verslininkai ir savanoriai, gaminantys apsauginius akinius bei apsauginius veido skydus, dalį jų padovanojo Šiaulių tardymo izoliatoriui.

„Esame sujaudinti ir dėkingi. Smagu, kad teikiantieji paramą pagalvojo ir apie mūsų pareigūnus. Dėl darbo specifikos jie neturi galimybių dirbti nuotoliniu būdu. Visi, kurie atlieka savo pareigas, tiesiogiai kontaktuodami su kitais žmonėmis šiandien yra mūsų herojai“, - sakė įstaigos direktorius Saulius Rajunčius. „Respiratorius.lt“ kolektyvo ir kartu su jais dirbančių verslininkų bei savanorių dovanotos apsaugos priemonės išdalintos saugumą užtikrinantiems pareigūnams ir darbuotojams. Paramą apsaugos priemonėmis verslininkai perduoda ne pirmą kartą ir žada pagal galimybes ir toliau prisidėti prie pareigūnų papildomo aprūpinimo apsaugos priemonėmis.

Sudaryti saugias darbuotojų darbo bei nuteistųjų laikymo sąlygas pasaulinės Covid -19 pandemijos metu – vienas svarbiausių Šiaulių tardymo izoliatoriaus administracijos veiklos prioritetas. Siekiama darbuotojus aprūpinti būtinomis saugos priemonėmis ir užtikrinti saugią aplinką tiek darbuotojams, tiek kalintiesiems nuolat dezinfekuojant patalpas, paviršius, sudarant galimybes laikytis rankų higienos.

Dalį būtinųjų apsaugos priemonių įstaiga buvo įsigijusi prieš ekstremalios situacijos šalyje paskelbimą, jų kiekiai nuolat atnaujinami, stengiamasi, kad priemonių nepritrūktų.  Pareigūnai ir darbuotojai aprūpinami individualiomis apsaugos priemonėmis: respiratoriais, vienkartinėmis medicininėmis arba daugkartinio naudojimo veido apsaugos kaukėmis, vienkartinėmis pirštinėmis. Veido apsaugos priemonės pagal poreikį ir darbo specifiką išduotos izoliatoriuje kalintiems asmenims.

„Turimas apsaugos priemonių atsargas ir jų poreikį vertiname kasdien, negalime leisti, kad jų pritrūktų, tad planuojame jų įsigijimą, numatant poreikius ateičiai, suprasdami, kad neeilinė situacija reikalauja ir neeilinių sprendimų, kurie turi būti greiti bei veiksmingi. Už geranorišką paramą esame dėkingi socialiai atsakingiems verslininkams ir savanoriams. Ypatingai jautru, kai pagelbsti tie, kurių  verslas dabar išgyvena ne pačius geriausius laikus“, - sakė Šiaulių tardymo izoliatoriaus direktoriaus pavaduotoja Rasa Šošič.  Pareigūnai jaučia visuomenės palaikymą ir toliau nelengvu laikotarpiu sąžiningai atlieka savo pareigas.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. balandžio 20 d. 16:11
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos