Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

„MOBILIEJI“ PAKETAI ATSIDŪRĖ PAREIGŪNŲ RANKOSE

2020-09-07

Naktis iš rugsėjo 6-osios į rugsėjo 7-ąją Šiaulių tardymo izoliatoriaus Saugumo valdymo pareigūnams buvo kaip niekad „dosni“ – teko rinkti į teritoriją permestus paketus su mobiliaisiais telefonais. 23.30 val., apžiūrint įstaigos režiminę teritoriją, ant žemės pastebėtas gulintis paketas. Paketą pareigūnai paėmė. Išardžius, jame buvo rastas mobiliojo ryšio telefonas „PRESTIGIO Muze D5 LTE“, 2 SIM kortelės, laisvų rankų įranga ir įkroviklio laidas. 1.40 val. režiminėje izoliatoriaus teritorijoje pastebėtas dar vienas įtarimų keliantis paketas. Jame pareigūnai aptiko net 5 mobiliojo ryšio telefonus, 5 SIM korteles ir tris įkroviklio laidus. Dėl įvykių pradėtas tyrimas.

Šiaulių tardymo izoliatoriaus direktorius Saulius Rajunčius pažymėjo, kad saugumo valdymui ir draudžiamų daiktų patekimui į įstaigą skiriamas ypatingas dėmesys, tad bandantys Šiaulių tardymo izoliatoriaus pareigūnų budrumą dažniausiai lieka nieko nepešę: draudžiami daiktai paimami, o nustačius paketus su draudžiamais daiktai į izoliatoriaus teritoriją permesti bandančius asmenis, jų laukia ir nemenkos administracinės baudos. Už neteisėtą daiktų ir reikmenų įnešimą, perdavimą ar bandymą juos perduoti laisvės atėmimo vietose, sulaikytųjų sulaikymo vietose laikomiems asmenims arba neteisėtą daiktų ir reikmenų gavimą iš šių asmenų Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodeksas numato baudą nuo vieno iki trijų tūkstančių eurų.

Mobilus

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. rugsėjo 7 d. 16:06
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos