Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

ŽALIOJOJE OAZĖJE BRĘSTA GAUSUS DERLIUS

2020-08-11

Šiaulių tardymo izoliatoriuje penkerius metus vykdomas socialinis projektas „Žalioji oazė“. Šiais metais užsiimti daržininkyste panoro 11 nuteistųjų. Projekto dalyviai dalinasi gerąja patirtimi augindami daržoves, diskutuoja agrokultūrinėmis temomis ir jau džiaugiasi savo kruopštaus darbo rezultatais: šiltnamyje noksta pomidorai, darže geltonuoja moliūgai, auga salotos, svogūnai, agurkai, prieskoninės žolelės, o už poros savaičių bus galima skanauti pačių užaugintų vynuogių.

„Šiaulių tardymo izoliatoriuje savanoriaujančių Šiaulių universiteto Botanikos sodo specialistų patarimai ir pamokos nenuėjo veltui. Nuteistieji savo auginamoms daržovėms negaili laiko, tad ir rezultatas – džiuginantis“, – sakė laikinai Resocializacijos skyriaus viršininko pareigas einantis Aleksandras Molčanovas. Jis pažymėjo, kad dalyvavimas projekte nuteistuosius motyvuoja teigiamiems pokyčiams, tvirtėja suvokimas, kad nuoseklus darbas duoda prasmingų rezultatų. Projekto dalyviai tikina, kad daržininkystė – ne prievolė, o širdžiai mielas užsiėmimas, teikiantis ne vieną naudą: išmokstama daržininkystės paslapčių, ugdomi bendruomeniški santykiai, maisto racionas papildomas šviežiomis daržovėmis, uogomis, o ir laikas besirūpinant savo lysve bėga nepalyginamai greičiau.

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. rugpjūčio 11 d. 14:29
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos