Naujienos

ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIUJE DURIS ATVĖRĖ POILSIO KAMBARYS DARBUOTOJAMS

2020-07-21

Siekdama palaikyti pareigūnų ir darbuotojų norą maitintis sveiku, namuose pagamintu maistu, Šiaulių tardymo izoliatoriaus administracija tuščią palėpę pavertė jaukia poilsio zona, kurioje galima papietauti, išgerti kavos ar arbatos, trumpam atsikvėpti nuo intensyvaus darbo ritmo. Poilsio kambaryje yra viskas, kad darbuotojai galėtų pasišildyti pietus ir jaukiai bendraudami užkąsti. Kiti čia užsuka išgerti kavos ar arbatos, pasižiūrėti televizorių, pavartyti mėgstamą žurnalą. Poilsio kambaryje įrengta ir vieta nuotoliniam mokymuisi.

„Kol kas poilsio kambario įrengimas nekainavo nei cento: patys darbuotojai valė, tvarkė, atnaujino senus, nurašytus baldus, padarėme „reviziją“ kabinetuose, kuriuose atradome nenaudojamų, bet poilsio kambariui reikalingų daiktų. Jei norėsime daugiau patogumų – jau teks pagalvoti ir apie investicijas“,- apie poilsio oazės įrengimą pasakojo Šiaulių tardymo izoliatoriaus direktoriaus pavaduotoja Rasa Šošič. Įstaigos vadovybė nesibaimina, kad poilsio kambaryje darbuotojai užtruks ilgiau, nei pietų pertraukos metas. L. e. Resocializacijos skyriaus viršininko pareigas Aleksandras Molčianovas, šiuo metu atliekantis ir direktoriaus pavaduotojo funkcijas, įsitikinęs, kad darbuotojai yra supratingi ir poilsio kambariu naudosis atsakingai. „Jei užsuks ten trumpai pertraukėlei – nematau nieko blogo, nes pailsėję bus darbingesni“- mano A. Molčanovas.

Poilsio kambario atidarymas – ne vienintelis darbo sąlygų pagerinimas šiais metais. Netrukus prasidės pareigūnų kabinetų režiminiame korpuse remontas, rudeniop jau turėtų veikti lauko treniruoklių aikštelė pareigūnams ir darbuotojams, režiminiame korpuse taip pat planuojama įrengti poilsio kambarį pareigūnams.

„Darbas įkalinimo įstaigoje turi savo specifiką: netrūksta įtampos, streso, tad visai natūralus darbuotojų noras per trumpas poilsio valandėles pabūti kiek kitokioje aplinkoje: ramesnėje ir jaukesnėje. Stengiamės išnaudoti visas mūsų senųjų pastatų galimybes ir bandome sukurti tokią aplinką“,- sakė įstaigos vadovas Saulius Rajunčius.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. liepos 21 d. 15:48
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?