Naujienos

PAREIGŪNAMS IR DARBUOTOJAMS – TEISINGUMO MINISTRO PADĖKOS

2020-11-26

Lapkričio 26 d. Šiaulių tardymo izoliatoriuje lankėsi laikinasis Lietuvos Respublikos teisingumo ministras Elvinas Jankevičius. Kadenciją baigiantis ministras padėkojo Šiaulių tardymo izoliatoriaus ir Lietuvos probacijos tarnybos Šiaulių regiono skyriaus darbuotojams ir pareigūnams už nepriekaištingą tarnybą ir indėlį tobulinant Bausmių vykdymo sistemą. E. Jankevičius pažymėjo, kad tik visų bendras indėlis, iniciatyvos, idėjos ir profesionalumas leidžia įgyvendinti pozityvius bausmių vykdymo sistemos pokyčius. Labiausiai savo aktyvia profesine veikla pasižymėjusiems Šiaulių tardymo izoliatoriaus ir Lietuvos probacijos tarnybos Šiaulių regiono skyriaus pareigūnams ir darbuotojams laikinasis ministras įteikė padėkos raštus.

E.Jankevičius domėjosi, kaip Šiaulių tardymo izoliatoriuje vykdomi projektai, skirti pareigūnų darbo sąlygų, kalinčiųjų laikymo sąlygų gerinimui ir saugumo valdymo kokybės tobulinimui ir apžiūrėjo, kaip vyksta pasivaikščiojimo kiemų remontas.

Šiais metais Šiaulių tardymo izoliatoriuje įdiegta elektroninė įeigos sistema, atnaujinta pavojaus signalizacija, suremontuoti pareigūnų kabinetai režiminiame korpuse, įstaiga įsigijo alternatyvų elektros energijos šaltinį – elektros generatorių, įrengti moduliniai biurai ikiteisminio tyrimo ir resocializacijos specialistams, atnaujintas krepšinio/tinklinio aikštynas, įrengta lauko treniruoklių aikštelė pareigūnams. Netrukus planuojama baigti pasivaikščiojimo kiemų remontą. Tai sudarys galimybes pasivaikščiojimus kalintiesiems organizuoti jaukesnėse, tvarkingesnėse erdvėse, išspręs drėgmės patekimo į pastato vidų problemą.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. lapkričio 26 d. 15:43
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos