Naujienos

ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIUJE – „RITMAS KITAIP“ KONCERTAS

2020-02-07

Vasario 7 d. Šiaulių tardymo izoliatoriaus pareigūnai, darbuotojai, ūkio aptarnavimo būrio nuteistieji rinkosi į populiarios grupės „Ritmas kitaip“ koncertą. Grupė „Ritmas kitaip“ (nariai – Arūnas Banys, Evaldas Sidaras ir Titas Jukšta) groja įvairiausiais instrumentais: būgnų komplektu, perkusija, marimbomis, ksilofonais, vibrofonu, „Steel drum“ (plieninis būgnas), varpeliais, timpanais, džiambėmis, maršiniais instrumentais. Taip pat stebina ir netradiciniais instrumentais: kibirais, bambaliais, bačkomis, plytomis, šlifuokliais ir kitais buityje naudojamais daiktais. Grupė – įvairių televizijos projektų dalyvė, groja su garsiaus atlikėjais, o jų pasirodymai sulaukia itindidžiulio publikos dėmesio. Grupės vadovas Arūnas Banys klausytojams papasakojo grupės atsiradimo istoriją, atskleidė koncertinėje veikloje naudojamų instrumentų gaminimo ir naudojimo subtilybes.

Koncerto įstaigoje organizavimo iniciatorė Saugumo valdymo skyriaus specialistė dinaminei priežiūrai Ligita Dilinskienė pažymėjo, kad koncerte dalyvavusieji nuteistieji pamatė, kaip praktiškai iš nieko: iš aplinkoje esančių buities daiktų (tuščių plastiko butelių, nepanaudotų vamzdžių, ar puodų) gali gimti muzika, džiuginanti aplinkinius – tereikia fantazijos ir noro kurti.

Grupė itin nuotaikingą koncertą izoliatoriaus darbuotojams ir nuteistiesiems dovanojo artėjančios Pataisos pareigūnų profesinės šventės ir Valstybės atkūrimo dienos – Vasario 16 proga.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. vasario 7 d. 13:00
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos