Naujienos

NAUJIEJI SAVANORIAI SUIMTIESIEMS DOVANOJO NUOTAIKINGĄ SPEKTAKLĮ

2020-02-11

Vos prieš keletą dienų Šiaulių tardymo izoliatorius pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Poezijos ir kitų menų mėgėjų asociacija „Menų šaltinis“. Asociacija ilgai nelaukusi pakvietė įstaigoje laikomus suimtuosius į dramos studijos „Vitaminas C“ (vadovė Ona Šalkevičienė) vaidinimą. Spektaklyje netrūko gero humoro ir šmaikščių žemaitiškų frazių. Aktorės kalbėjo gražia žemaičių tarme, nes vaidinimas rengtas Žemaitijos metams, kurie buvo visoje Lietuvoje paminėti pernai. Aktorės labai tikroviškai atspindėjo žemaitiško charakterio tvirtybę, sodrų humorą, atskleidę visą žemaičiui p-priskiriamų savybių spektrą. Senjorės aktorės, nestokodamos humoro jausmą, įrodė, kad gebėjimas pozityviai pasijuokti yra nepavaldus laikui.Dramos studijos narės pasakojo, jog vaidinimo siužetas – pačių idėjos, anekdotai, pastebėjimai iš kasdieninio gyvenimo.

Vaidinimą stebėjusieji žiūrovai nestokojo šypsenų ir pagyrų senjorėms už optimizmą ir gebėjimą visą auditoriją užkrėsti gera nuotaika.. Vaidinimo pabaigą gražiu palinkėjimu užbaigė dramos studijos vadovė Ona Šalkevičienė; „stiprybės, kantrybės ir suteikti sau galimybę keistis“.

Poezijos ir kitų menų mėgėjų asociacija „Menų šaltinis“ jau suplanavusi asociacijos narių savanorišką veiklą izoliatoriuje. Pagrindinis tikslas – meno pagalba paskatinti įstaigoje kalinčių asmenų teigiamus pokyčius, parodyti jiems pozityviąją gyvenimo pusę ir skatinti tapti gerbiamais visuomenės nariais.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. vasario 11 d. 14:44
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos