Naujienos

Suimtiesiems „Darbo rinkos savaitė“

2013-12-18

Š. m. gruodžio 9-13 d. Šiaulių tardymo izoliatoriaus Socialinės reabilitacijos skyriaus būrio viršininkas D. Nemeikšis suimtiesiems organizavo renginį „Darbo rinkos savaitė“.

Renginio metu suimtieji buvo supažindinti su esama situacija darbo rinkoje, buvo supažindinami su paklausiausiomis šiuo metu profesijomis Šiaurės Lietuvos regione, informuoti apie galimybes įsigyti profesiją.

Su suimtaisiais buvo aptariami karjeros planavimo etapų ypatumai, darbo paieškos galimybės tarpininkaujant darbo biržai ir savarankiškos darbo paieškos būdai, suteiktos žinios apie tinkamą įsidarbinimo dokumentų rengimą, CV ir motyvacinio laiško parengimą, pokalbio su darbdaviu ypatumus. Pageidaujantiems suimtiesiems buvo į asmeninius kompiuterius įkelta paruošta dalomoji medžiaga apie darbo paieškos būdus ir metodus bei informacija apie situaciją darbo rinkoje, darbo pasiūlą ir paklausą.

Tokie renginiai padeda suimtiesiems išėjus iš įkalinimo įstaigos integruotis į visuomenę bei padeda mažinti pakartotinio nusikalstamumo riziką.

 
 
Informacija atnaujinta 2013 m. gruodžio 18 d. 16:21
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos