Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIAUS NUTEISTIEJI – AKTYVŪS ANTIKORUPCINIO PROJEKTO DALYVIAI

2020-02-06

Šią savaitę Šiaulių tardymo izoliatoriuje Ūkio aptarnavimo būrio nuteistiesiems buvo organizuoti dviejų dalių mokymai „Korupcija jauno žmogaus gyvenime: raiška ir prevencija“, kuriuos vykdė Šiaurės Lietuvos kolegija įgyvendinant ES struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą „Šiaulių apskrities jaunimo nepakantumo korupcijai nuostatų formavimas“ Nr. 10.1.2 ESFA-K-917-02-0017. Dviejų dalių mokymuose buvo taikomi inovatyvus metodai: forumo teatras, korupcijos situacijų modeliavimas ir analizė. Praktinė mokymų dalis buvo su linksmomis bei kūrybingomis užduotimis ir diskusija apie korupcijos prevenciją. Nuteistieji sprendė ir praktines užduotis: mokėsi suprati kaip žmogus elgiasi gavęs kyšį, sugalvoti šūkį prieš korupciją, jį pavaizduoti bei papasakoti savo iliustruotą mintį.

Tęstinio projekto baigiamasis renginys planuojamas vasario 11 d. Jo metu skaitomi pranešimai korupcijos prevencijos tema ir apdovanojami geriausių antikorupcinių plakatų kūrėjai.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. vasario 6 d. 16:17
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos