Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

KVIEČIAME TAPTI PATAISOS PAREIGŪNAIS!

2020-04-07

Šiaulių tardymo izoliatorius stiprina savo komandą ir kviečia prisijungti žmones, norinčius tapti pataisos pareigūnais.

Įstaigos Resocializacijos skyriaus specialistė Jorūnė Ramoškaitė apie pataisos pareigūno profesiją: „Ar darbo specifika mane kaip asmenybę pakeitė? Tapau atsakingesne, „nebedirbu“ moraliniu teisėju, atsirado daugiau tolerancijos ir tikėjimo, kad keistis gali ir blogai pasielgę, visuomenės „nurašyti“, pasmerkti, šeimos atstumti žmonės.“

Jorūnė – viena iš būrio jaunuolių, pasirinkusi pataisos pareigūnės profesiją ir jau kelerius metus sėkmingai besidarbuojanti Šiaulių tardymo izoliatoriuje. „Mes ne tik užtikriname kalinamų asmenų priežiūrą, visuomenės saugumą bet ir teikiame visokeriopą pagalbą žmogui, kuris vieną dieną grįš į mums visiems įprastą kasdienybę, greitai besikeičiančią visuomenę, jos aplinką“- apie pataisos pareigūno darbo specifiką pasakoja J. Ramoškaitė.

Prisijungti prie Šiaulių tardymo izoliatoriaus kolektyvo galite, jeigu turite ne mažesnį kaip vidurinį profesinį išsilavinimą, esate tinkamos fizinės formos ir nepriekaištingos reputacijos, esate atsakingas, pareigingas, žingeidus ir norite realizuoti save tarnaudamas valstybei.

Mes siūlome:

- galimybę dirbti pamainomis bei derinti darbą ir studijas;

- ilgas kasmetines apmokamas atostogas;

- aprūpinimą pataisos pareigūno uniforma;

- karjeros galimybes, priedus ir priemokas už papildomą darbą;

- išlaidų, už keliones į tarnybą ir iš darbo į namus, kompensaciją;

- galimybę nuolat tobulinti kvalifikaciją įstaigos lėšomis;

- lankstų darbo grafiką, galimybę rinktis laisvadienių datas, atsižvelgiant į darbuotojo šeiminius įsipareigojimus. Įstaiga rūpinasi pareigūnų sveikata, tarnybos metu vykdomi periodiniai sveikatos patikrinimai.

Jūs dirbsite draugiškame kolektyve, kurį vienija ne tik darbas: kartu sportuojame, keliaujame, organizuojame bendras šventes, mėgstame laiką leisti gamtoje, esame atviri įvairiausioms iniciatyvoms, kurios padeda susitelkti ir gerina tarpusavio santykius. Garantuojame stabilų ir vis didėjantį atlyginimą (koeficientas nuo 4,7 iki 11,5), visas socialines garantijas ir nuolatines, tobulėti skatinančias pareigas.

Turite klausimų? Abejojate, ar pataisos pareigūno profesija – Jūsų ateities kelias? Esame pasirengę atsakyti į visus klausimus, papasakoti apie pataisos pareigūno darbo kasdienybę ir apie karjeros Šiaulių tardymo izoliatoriuje galimybes.

Skambinkite tel. (8 41) 596 034; rašykite virginija.smirnova@siauliuti.lt arba edita.ciceliene@siauliuti.lt. Informaciją apie Šiaulių tardymo izoliatorių rasite http://www.kalejimudepartamentas.lt/lt/siauliuti/pradzia-apn_501.html

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. balandžio 7 d. 09:01
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos