Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIAUS PAREIGŪNAI SU GIMNAZISTAIS ŽAIDĖ FUTBOLĄ IR KVIETĖ RINKTIS PAREIGŪNO PROFESIJĄ

2020-06-08

Lietuvos Respublikos Vyriausybei sušvelninus karantino reikalavimus ir leidus organizuoti sportinius renginius lauke, Šiaulių tardymo izoliatorius tęsdamas ilgametę draugystę su Šiaulių rajono Meškuičių gimnazijos moksleiviais organizavo mažojo futbolo turnyrą Tėvo dienai paminėti.

Prieš Meškuičių gimnazijos moksleivių bei buvusių šios gimnazijos moksleivių komandą futbolo aikštelėje rungėsi jungtinė Šiaulių tardymo izoliatoriaus Saugumo valdymo skyriaus ir Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnų komanda. Varžybose netrūko azarto, sportinių aistrų ir įtampos. Abi komandos atkakliai grūmėsi dėl pergalės, žiūrovus džiugino efektingomis, įvarčiais pasibaigusiomis atakomis. Sirgaliai azartiškai palaikė abiejų komandų futbolininkus, o rungtynėms pasibaigus, dalyviai džiaugėsi ne tik gražiais įvarčiais, bet galimybe pabūti kartu. Tad vieningai nuspręsta, kad šiose varžybose nugalėjo draugystė. „Meškuitiečių“ futbolininkai buvo apdovanoti Šiaulių tarymo izoliatoriuje veikiančios Ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos įsteigtomis dovanomis, taip pat Saugumo valdymo skyriaus ir Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnų įsteigtais sportiniais prizais bei suvenyrais.

Po varžybų pareigūnai gimnazistams pasakojo apie savo profesiją, supažindino su kai kuriomis jos subtilybėmis bei pakvietė rinktis tarnybą bausmių vykdymo sistemoje ir prisijungti prie šaunaus bei draugiško Šiaulių tardymo izoliatoriaus pareigūnų kolektyvo.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. birželio 9 d. 08:47
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos