Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

NUTEISTIEJI TĖVAMS IŠSIUNTĖ PAČIŲ KURTUS SVEIKINIMUS

2020-06-03

Jau šį sekmadienį gražiausi padėkos žodžiai ir sveikinimai bus skirti tėčiams, nes Lietuvoje pirmąjį birželio sekmadienį minima Tėvo diena. Karantinas dar neleidžia Šiaulių tardymo izoliatoriuje kalintiems nuteistiesiems pasimatyti su tėvais, artimaisiais, tačiau Resocializacijos skyriaus specialisto Zenono Stugio paskatinti, ūkio aptarnavimo būrio nuteistieji sugalvojo kaip nustebinti tėvus. Iš popieriaus, medžio ir metalo nuteistieji kūrė tėvams skirtus suvenyrus, o pačių kurtuose atvirukuose tėvams rašė pačius nuoširdžiausius padėkos ir sveikinimo žodžius. Nuteistųjų sveikinimai jų tėvus pasieks paštu. Nuteistieji ne tik kūrė dovanėles tėvams, bet ir kalbėjosi apie šeimos vertybes, dalijosi prisiminimais apie gražiausias gyvenimo akimirkas su savo tėčiais, vylėsi, kad pasibaigus karantinui juos galės pamatyti ir gyvai pabendrauti.

Įstaigoje įgyvendinamos įvairios socializacijos, reabilitacijos programos – tokiu būdu siekiama padėti nuteistajam sėkmingai atstatyti socialinius ir praktinius įgūdžius, reikalingus gyvenant laisvėje. Kadangi vieno šeimos nario įkalinimo pasekmes dalijasi visa šeima – sutuoktiniai, vaikai, nuteistųjų tėvai, broliai, seserys ir kiti artimieji, laisvės atėmimo bausmė yra nelengvas šeimos ryšių išbandymas. Pastebima, kad tie nuteistieji, kurie turi stiprų šeimos palaikymą ir paramą, turi daugiau galimybių pasitaisyti ir vėl tapti visaverčiais visuomenės nariais.

Siekiant veiksmingos nuteistųjų socialinės reabilitacijos, Šiaulių tardymo izoliatorius 2020 -aisiais metais itin didelį dėmesį skiria iniciatyvoms, skirtoms nuteistųjų šeimos ryšių išsaugojimui, stiprinimui ar atstatymui.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. birželio 3 d. 11:38
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos