Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIUJE – LABAI LAUKTI SVEČIAI

2020-07-03

Švelnėjant ekstremaliai situacijai valstybėje, pas kalinčiuosius Šiaulių tardymo izoliatoriuje užsuka vis daugiau savanorių, kurie prisideda prie resocializacijos procesų vykdymo. Liepos 3 d. Šiaulių tardymo izoliatoriaus suimtuosius ir nuteistuosius aplankė kapelionas Aurelijus Žukauskas ir Lietuvos veikliųjų žmonių organizacijos savanoris.

Suimtieji ir nuteistieji pastaruosius mėnesius turėjo itin ribotas galimybes gyvai bendrauti su savanoriais, tad susitikimas su kapelionu buvo itin laukiamas. Šv. mišių metu kalinantys asmenys itin dėmesingai klausė kiekvieno kapeliono žodžio. Mišių dalyvius sujaudino A.Žukausko mintys apie vidinę ramybę, santykį su savimi ir aplinkiniais, tuo pačiu nuskambėjęs dvasininko raginimas pasisemti rimties, pamąstyti, sustiprinti savo tikėjimą. Kalintieji džiaugėsi galimybe pabendrauti, tikino, kad skatinimas auginti savyje tikėjimą ir iš jo semtis dvasinės stiprybės bei meilės artimui juos skatina pozityviai keistis.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. liepos 3 d. 13:15
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos