Naujienos

NUTEISTŲJŲ KŪRINYS TAPO BENDRYSTĖS SIMBOLIU

2020-11-26

Lapkričio 25-ąją iš Šiaulių tardymo izoliatoriaus į Šiaulių miesto savivaldybės viešąją biblioteką iškeliavęs nuteistųjų sukurtas ir pagamintas knygų namelis jau atlieka jam numatytą kilnią misiją: jis pastatytas bibliotekos „Aido“ filiale. Bibliotekininkės ir Šiaulių tardymo izoliatoriaus atstovai - Resocializacijos skyriaus viršininko pareigas einantis Aleksandras Molčanovas ir Resocializacijos skyriaus pareigūnė Jorūnė Ramoškaitė simboliškai atvėrė knygų namelio dureles ir papildė pirmosiomis knygomis.

Projekto sumanytojai ir įgyvendintojai neabejoja, kad dailus, kalėdinę pasaką primenantis namelis, patiks bibliotekos lankytojams ir trauks praeivių žvilgsnius bei sėkmingai tarnaus prasmingam tikslui – padės šiauliečiams saugiai dalintis knygomis, paskatins skaityti net ir tuos, kurie skaitymui laiko neranda. Knygų namelis dirba visą parą, septynias dienas per savaitę, laukia skaitytojų per šventes ar lietingą, dieną.

Šiaulių tardymo izoliatoriaus nuteistieji savo kūrybos darbus yra eksponavę Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centre, o šio centro mažuosius pradžiuginę savo gamybos žaislais. Nuteistųjų suręstas išskirtinių formų knygų namelis, pastatytas šalia izoliatoriaus, tapo įstaigos kaimynų traukos centru.

Daugiau apie Knygų namelio Šiauliuose, Aido g. atidarymą galite perskaityti paspaudę šią nuorodą:

https://www.siauliai.lt/index.php?84745979

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. lapkričio 26 d. 10:10
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos