Naujienos

NORINČIŲJŲ TAPTI PATAISOS PAREIGŪNAIS GRETOS AUGA

2020-09-11

Rugsėjo 11 d. Šiaulių tardymo izoliatoriaus Veiklos organizavimo skyriaus patarėja Edita Čičelienė ir Saugumo valdymo skyriaus specialistas Andrius Petkevičius Šiaulių miesto užimtumo tarnybos 2 skyriuje susitiko su šiauliečiais, pageidaujančiais tapti pataisos pareigūnais. E. Čičelienė susidomėjusiems šia profesija papasakojo apie Šiaulių tardymo izoliatorių, pataisos pareigūno svarbą organizuojant įstaigos veiklą, pareigūnams taikomas socialines garantijas ir reikalavimus norintiesiems jais tapti. Saugumo valdymo skyriaus specialistas A. Petkevičius su susirinkusiais pasidalijo mintimis apie pataisos pareigūno kasdienybę, atsakė į dalyvių klausimus, papasakojo, kas jį paskatino rinktis šią profesiją. „Laikantis visų saugumo reikalavimų susitikime dalyvavo nedidelis skaičius dalyvių, tačiau dauguma jų – motyvuoti, žingeidūs ir besidomintys pareigūno profesija. Net trys iš jų iš karto po susitikimo išreiškė norą tapti pataisos pareigūnais ir pateikė tai patvirtinančius prašymus“,- sakė E. Čičelienė.

Prisijungti prie Šiaulių tardymo izoliatoriaus pataisos pareigūnų komandos galite, jeigu turite ne mažesnį kaip vidurinį profesinį išsilavinimą, esate tinkamos fizinės formos ir nepriekaištingos reputacijos, esate atsakingas, pareigingas, žingeidus ir norite realizuoti save tarnaudamas valstybei.

Mes siūlome:

- galimybę dirbti pamainomis bei derinti darbą ir studijas;

- ilgas kasmetines apmokamas atostogas;

- aprūpinimą pataisos pareigūno uniforma;

- karjeros galimybes, priedus ir priemokas už papildomą darbą;

- išlaidų, už keliones į tarnybą ir iš darbo į namus, kompensaciją;

- galimybę nuolat tobulinti kvalifikaciją įstaigos lėšomis;

- lankstų darbo grafiką, galimybę rinktis laisvadienių datas, atsižvelgiant į darbuotojo šeiminius įsipareigojimus. Įstaiga rūpinasi pareigūnų sveikata, tarnybos metu vykdomi periodiniai sveikatos patikrinimai.

Jūs dirbsite draugiškame kolektyve, kurį vienija ne tik darbas: kartu sportuojame, keliaujame, organizuojame bendras šventes, mėgstame laiką leisti gamtoje, esame atviri įvairiausioms iniciatyvoms, kurios padeda susitelkti ir gerina tarpusavio santykius. Garantuojame stabilų ir vis didėjantį atlyginimą (koeficientas nuo 4,7 iki 11,5), visas socialines garantijas ir nuolatines, tobulėti skatinančias pareigas.

Susidomėjote? Skambinkite tel. (8 41) 596 034; rašykite gintaras.valentukonis@siauliuti.lt arba edita.ciceliene@siauliuti.lt.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. lapkričio 23 d. 15:49
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos