Naujienos

MOKYTOJUS NUSTEBINO SAVO KŪRINIAIS

2020-10-05

Šiaulių tardymo izoliatoriaus suimtiesiems ir nuteistiesiems, besimokantiems Šiaulių suaugusiųjų mokykloje, pirmasis mokslo metų mėnuo pralėkė kaip akimirka. Po ilgai trukusio karantino, pamokos, bendravimas su mokytojais – tikra atgaiva. O spalvomis bedžiuginantis ruduo dovanojo laukiamą kasmetę šventę – Tarptautinę mokytojų dieną.

Šiandien, Tarptautinės mokytojų dienos proga, Šiaulių tardymo izoliatoriaus suimtieji (nuteistieji), nepilnamečiai išreiškė padėką Šiaulių suaugusiųjų mokyklos mokytojams, surengdami pačių sukurtų atvirukų, skirtų mokytojams, parodėlę.

Pasak Resocializacijos skyriaus specialistės Editos Gedvilaitės, kuklia, bet labai nuoširdžiai paroda norima padėkoti pedagogams už jų darbą, žmogiškumą, gebėjimą suprasti, toleranciją, kitiems išdalintą laiką ir širdį. Atvirukai tapo laiškais, mintimis, kurias išsakyti žodžiais kartais pritrūksta laiko ar drąsos. Mokytojai Šiaulių tardymo izoliatoriuje ne tik moko čia kalinčiuosius asmenis matematikos ir gramatikos taisyklių. Pedagogai tampa jiems dar vienu įkvepiančiu pozityviu paskatinimu keisti savo gyvenimą, dirbti, kad išsipildytų svajonės, siekti užsibrėžto tikslo, išmokti džiaugtis atkakliu darbu, pasiektais rezultatais.

„Nuoširdžiai sveikiname Mokytojus su profesine švente. Džiaugiamės ilgamečiu bendradarbiavimu su Šiaulių suaugusiųjų mokykla. Linkime mokyklos kolektyvui kūrybiškumo ir kantrybės nelengvame darbe. Tikimės, kad Šiaulių tardymo izoliatoriaus moksleivių sukurti atvirukai jiems praskaidrins nuotaiką“, - sakė Resocializacijos skyriaus viršininko funkcijas einantis Aleksandras Molčanovas.

Šiaulių suaugusiųjų mokykloje mokosi 71 izoliatoriuje laikomas asmuo.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. gruodžio 11 d. 08:09
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos