Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

INFORMACIJA DĖL PASIMATYMŲ LAISVĖS ATĖMIMO VIETŲ ĮSTAIGOSE

2020-08-03

Informuojame, kad liepos 29 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės posėdžio metu nutarta ir toliau neleisti ilgalaikių pasimatymų laisvės atėmimo vietų įstaigose.

Atkreipiame dėmesį, kad ekstremalioji situacija šalyje neatšaukta ir kiekvieną dieną Respublikos teritorijoje nustatoma užsikėtusių COVID-19 asmenų. Laikino pobūdžio suvaržymo priemonės bei ribojimai yra būtini, atsižvelgiant į laisvės atėmimo vietų įstaigų specifiką ir siekiant užtikrinti saugias bausmės atlikimo sąlygas.

Siekiant, kad nuteistųjų ir suimtųjų ryšys su artimaisiais nenutrūktų, bus maksimaliai (iki įstatymo nustatytų ribų) prailginti trumpalaikiai bekontakčiai pasimatymai, teisės aktų nustatyta tvarka suteikiami papildomi skambučiai artimiesiems.

Taip pat, atsižvelgus į vakar Lietuvos Respublikos Vyriausybės posėdžio metu priimtus sprendimus, laisvės atėmimo vietų įstaigose privalomas apsauginių veido kaukių dėvėjimas.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. rugpjūčio 3 d. 09:45
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos