Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Trečiojo sektoriaus sportinius turnyrus vainikavo Tautiška giesmė

2020-07-07

Liepos 6 d. yra Lietuvos valstybinė šventė, kuri švenčiama minint pirmojo ir vienintelio Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnaciją. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Trečiojo sektoriaus nuteistieji šią dieną praleido turiningai. Jau nuo pat ryto vyko įvairios sportinės rungtynės. Sportinių renginių tikslai – skatinti nuteistųjų susidomėjimą sportine veikla, sveiko kūno lavinimu, propaguoti sveiką gyvenimo būdą, suteikti galimybę nuteistiesiems rungtynėse išbandyti savo jėgas bei turiningai praleisti laisvalaikį. Pirmasis startavo jėgos turnyras „Geležinė krūtinė 2020“. Jėgos turnyre dalyvavo 34 aktyviai sportuojantys bei savo jėgomis pasitikintys nuteistieji. Varžybų pradžioje buvo sveriami visi dalyviai, norint nustatyti jų svorį. Dalyvis, grifą su puse savo kūno svorio nuo krūtinės turėjo iškelti kuo daugiau kartų. Svorio kategorijoje 70 kg, pirmos vietos laimėtojas iškėlė pusę savo kūno svorio t. y. 35 kg., net 102 kartus. Sensacija įvyko ir dideles žiūrovų nuostabas sukėlė nuteistasis, kuris nepasižymi atletišku kūnu, sveriantis 60 kg, jis pusę savo kūno svorio grifą t. y. 30 kg., iškėlė 66 kartus. Buvo įdomu stebėti nuteistąjį, kuris grifą su puse savo kūno svorio t. y. 54 kg., iškėlė net 45 kartus.

Po jėgos turnyro į krepšinio aikštelę išbėgo sportiškai nusiteikę Mažojo krepšinio 3x3 turnyro dalyviai. Turnyras vyko nuo liepos 4 d., o finalines rungtynes vyrai žaidė liepos 6 d. Dėl       I-os vietos vyko labai atkakliai kova, nugalėtojai buvo išaiškinti tik po pratęsimo. Krepšinio turnyre dalyvavo 37 vaikinai.

Iš kart pasibaigus krepšinio turnyrui, startavo Mažojo futbolo turnyro dalyviai, o juk dar laukė viktorina, skirta prisiminti Lietuvos istoriją, smiginio varžybos, šaškių turnyras ir kitos sportinės rungtys. Į renginius skirtus Valstybės dienai paminėti įsitraukė per 180 nuteistųjų. Nugalėtojai buvo apdovanoti įvairiais prizais.

Liepos 6 d. lygiai 21 val. vietos laiku lietuviai visame pasaulyje gieda „Tautišką giesmę". Esame vienintelė tauta, kurios himnas vieną dieną metuose apskrieja visą Žemės rutulį. „Tautiška giesmė“ - tai mus visus vienijanti šventė. Prie šios gražios iniciatyvos noriai prisijungė ir mūsų nuteistieji bei pareigūnai, kurie šventinio renginio metu taip pat giedojo Tautišką giesmę.

Renginius organizavo Trečiojo sektoriaus Resocializacijos skyrius ir nuteistųjų iniciatyvinės grupės.

 

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. liepos 7 d. 15:08
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos