Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Svečiai iš Vilniaus arkivyskupijos „Carito“

2021-10-07

Saulėtą ketvirtadienio rytą Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmojo sektoriaus nuteistuosius aplankė Vilniau arkivyskupijos „Carito“ nuteistųjų konsultavimo centro vadovas Simonas Shwarz ir socialinė darbuotoja Aistė Natkevičiūtė. Šiuos „Carito“ darbuotojus pažįsta jau ne vienas pataisos namų nuteistasis, dėl jų vykdomų individualių konsultacijų pataisos namuose ir jau išėjus į laisvę. Tačiau šis Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ darbuotojų vizitas buvo ne eilinis, nes organizuojamas renginys buvo skirtas visiems Pirmojo sektoriaus nuteistiesiems.

Renginio metu nuteistiesiems buvo pristatytas ir išdalintas naujai išleistas NKC leidinys –  „Ką reikia žinoti atliekant bausmę ir besiruošiant išeiti į laisvę – Teisės aktų gidas“. Didžiąją leidinio dalį sudaro Lietuvos Respublikos Bausmių vykdymo kodeksas, tvarkos aprašas dėl iš pataisos įstaigos paleidžiamų asmenų socialinės integracijos, Civilinio kodekso įstatymai reguliuojantys antstolių veiklą ir kita.

Nuteistieji džiaugėsi ir įvertino Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ darbuotojų pastangas, kurių dėka galėjo sužinoti daugiau naudingos informacijos, kurią tikimės galės sėkmingai panaudoti esant poreikiui.

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. spalio 7 d. 13:33
 

AKTUALU!

INFORMACIJA DĖL PASIMATYMŲ(nuteistųjų giminėms ir artimiesiems)

Pasimatymų biurų telefono nr.

Pirmasis sektorius (8 346) 56303

Antrasis sektorius (8 346) 56489

Trečiasis sektorius (8 346) 56288

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?