Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Antrojo sektoriaus nuteistieji jau penktus metus dalyvauja socialiniame projekte „Žalioji oazė“

2020-06-22

Birželis eina į pabaigą, daug darbų padaryta. Šiuo metu augalai intensyviai auga, o darbai darže ir sode lemia derliaus gausą ir kokybę.

Šį mėnesį ne tik pasidarbuota darže, sutvarkytas sodas, bet jau galima mėgautis pirmuoju derliumi – nuteistieji su džiaugsmu gali nusiskinti svogūnų laiškų, išsirauti ridikėlių, salotų ar špinatų bei įvairių vaistažolių.

Antrajame sektoriuje yra septyni šiltnamiai, kuriuose auginami pomidorai, agurkai, paprikos. Darže pasodinta įvairiausių daržovių, vaistažolių ir prieskoninių žolelių. Didelis dėmesys skiriamas aplinkos gražinimui ir puoselėjimui. Nuteistųjų rankomis, padedant Resocializacijos skyriaus darbuotojams, sukurta daug gėlynų, gėlių kompozicijų, kurios puošia mūsų įstaigos teritoriją, džiugina spalvų ir kvapų gausa.

Kiekvienais metais nuteistųjų, norinčių prisidėti prie šio gražaus projekto skaičius vis didėja, todėl ir žemės ploteliai įstaigos teritorijoje taip pat gražėja.

Aplinkos puoselėjimas - ne tik laiko praleidimas, pabuvimas gamtoje, bet taip pat vidinis pasitenkinimas, dvasinis pakylėjimas ir gėrio jautimas.

Šis projektas – socialinės reabilitacijos dalis, suteikiantis nuteistiesiems galimybę įgyti žinių ir patirties sodininkystėje ir augalininkystėje.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. birželio 22 d. 16:24
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos