Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Nuteistieji Pasaulinę fotografijos dieną paminėjo su fotografijos profesionalu

2021-08-26

 

Fotografija – tai menas įamžinti momentus, kurie nesikartos.

Akimirkas šio nuostabaus pasaulio užfiksuot žvilgsniu.

Ir žmoguje pažadinti kūrybą – tobulu įkvėpimu.

 

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Antrojo sektoriaus Priklausomybes turinčių įkalintų asmenų reabilitacijos centre (toliau – Centras), paminėta pasaulinė fotografijos diena.

 

Šiai dienai visi ruošėsi atsakingai, ieškojo informacijos apie fotografijos atsiradimo istoriją ir kaip ji keitėsi iki šių dienų. Sukūrė stendą, kuris buvo skirtas būtent šiai dienai. Rinko gražiausias nuotraukas iš žurnalų, karpė ir klijavo į stendą, esantį centro patalpose.

  

Be to, nuteistieji bei įstaigos darbuotojai turėjo unikalią galimybę susitikti ir pabendrauti su ekstremalaus sporto, kelionių, karinės ir socialinės fotografijos profesionalu. Įvairių fotografijos konkursų prizininku, kuris laimėjo 8 auksinius kadrus už geriausias metų foto žurnalistikos nuotraukas – Vidmantu Balkūnu.

 

Fotografas atvežė parodyti išskirtines nuotraukas bei vaizdo įrašus, kurie užfiksuoti kariname ruože Afganistane, Ukrainoje. Dalinosi sukauptais įspūdžiais bei patirtimi iš įvairių pasaulio šalių. 

 

Vidmantas Balkūnas domisi karo fotografija, socialinės, kriminalinio ir marginalinio pasaulio bei kultūros paveldo temomis. 2015 m. nušvietė migrantų krizę, mėnesį laiko keliavo kartu paskui prieglobsčio prašytojus nuo Sirijos sienos iki Vokietijos. Rengė reportažus iš Kosovo, Afganistano, Ukrainos Maidano revoliucijos ir karo Rytuose, už poliarinio rato bei apie migrantus iš Graikijos - Makedonijos pasienio, Ukrainos karo priešakinių linijų šalia Donecko, teroristinių išpuolių vietų Briuselyje, Sicilijoje esančių migrantų stovyklų ir ekspedicijos aplink Baltijos jūrą „Baltoscandia“.

 

Nuteistieji kaip niekuomet buvo susidomėję uždavinėjo klausimus, taip pat aktyviai dalyvavo diskusijoje apie politiką, kultūrinius skirtumus bei aptarinėjo visuomenei aktualius klausimus. 

 

Po susitikimo svečias turėjo galimybę pavaikščioti po įstaigą, pamatyti kaip gyvena nuteistieji, bei pabendrauti su jais.

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. rugpjūčio 27 d. 09:20
 

AKTUALU!

INFORMACIJA DĖL PASIMATYMŲ(nuteistųjų giminėms ir artimiesiems)

Pasimatymų biurų telefono nr.

Pirmasis sektorius (8 346) 56303

Antrasis sektorius (8 346) 56489

Trečiasis sektorius (8 346) 56288

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?