Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Įstaigoje paminėta „Pyragų diena“

2021-11-05

Jau tradicija tapo lapkričio 6-ąją dalyvauti išsipildymo akcijos įkvėptoje iniciatyvoje „Pyragų diena“.

Šiais metais gerumo akcija kiek kitokia - tęstinė. Ji prasidėjo nuo nuteistųjų iniciatyvos suorganizuoti gerumo akciją – bėgimo maratoną, o surinktas lėšas skirti vaikinui, kuris nelaimingo atsitikimo metu darbe neteko abiejų rankų.

Gausiai susirinkę įstaigos darbuotojai, mielai prisidėjo prie šios gražios iniciatyvos. Vaišinosi ir ragavo net virš 20 įvairiausių pačių keptų pyragų: sūrio, špinatų, varškės, obuolių, morkų, slyvų, karamelizuotu kokoso, šokoladiniu, riešutiniu, itališku „Tiramisu“, „Paslaptinguoju“, močiutės gaiviuoju želė tortu, šimtalapiu, įvairiais keksais ir žinoma, aukojo.

Esame nepaprastai sujaudinti ir nuoširdžiai DĖKOJAME visiems, kurie taip geranoriškai susibūrė šiais metais surengtoje gerumo akcijoje.

Visų Jūsų dėka, už saldžias akimirkas kolegų ir bendradarbių būryje, buvo paaukota virš 400 eurų. „Pyragų dienos“ metu, Jūsų paaukotas lėšas skirsime Mato Gudauskio labdaros ir paramos fondui.

Pyragų diena – tai puiki proga ne tik pademonstruoti kolegoms savo sugebėjimus pyragų kepimo srityje, bet ir pasidalinti patirtimi, naujais receptais, o svarbiausia – padėti tiems, kuriems mūsų pagalbos labiausiai reikia ir įgyvendinti jų svajones.

 

AČIŪ VISIEMS PRISIDĖJUSIEMS PRIE ŠIOS KILNIOS AKCIJOS!!!

 

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. lapkričio 5 d. 15:13
 

AKTUALU!

INFORMACIJA DĖL PASIMATYMŲ(nuteistųjų giminėms ir artimiesiems)

Pasimatymų biurų telefono nr.

Pirmasis sektorius (8 346) 56303

Antrasis sektorius (8 346) 56489

Trečiasis sektorius (8 346) 56288

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?