Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Pravieniškėse paminėta Mokslo ir žinių diena

2022-09-06

Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje Mokslo ir žinių diena paminėta gražiais renginiais.

 

Pirmame sektoriuje vyko koncertas – rečitalis, kurio metu skambėjo L. Bethoveno, F. Šopeno, P. De Senneville, J. Last, O. Tussen, F. Lei, M. Oginskio fortepijonui skirti kūriniai. Kūrinius atliko Resocializacijos skyriaus specialistė Genė Janavičienė.

 

Renginio metu mokytojus ir nuteistuosius pasveikino Resocializacijos skyriaus vyr. specialistas D. Čekauskas bei Kalėjimų departamento Mokymo centro specialiųjų kompetencijų ugdymo skyriaus specialistė F. Palaimaitė. Fausta perskaitė pranešimą apie mokymosi ir žinių svarbą žmogaus gyvenime. Koncerto metu trumpų pauzių tarp kūrinių metu buvo skaitomi eilėraščiai. 

 

Antrajame sektoriuje Mokslo ir žinių diena prasidėjo minėjimu, kurio metu buvo sveikinami mokytojai. Mokytojus sveikino nuteistųjų muzikinė grupė „Lietaus šviesa“, skambėjo gerai žinomos dainos bei gražūs žodžiai.

 

Kad šventę pajustų visi nuteistieji, buvo pakviestas svečias, žinomas Lietuvos kikboksininkas Sergejus Maslobojevas. Jis pravedė sporto treniruotes nuteistiesiems, bausmę atliekantiems drausmės būriuose ir kalintiems kameriniu rėžimu iki gyvos galvos.

 

 

Treniruotės metu buvo lavinami sportiniai įgūdžiai, mokomasi kvėpavimo pratimų, kurie ramina bei atpalaiduoja kūną ir mintis. Nuteistieji aktyviai diskutavo su sportininku įvairiomis temomis, uždavė jiems rūpimus klausimus. Po renginio sportininkas padovanojo nuteistiesiems savo vardines kepures ir lipdukus, kaip gražų prisiminimą apie įvykusį renginį.

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. rugsėjo 6 d. 09:48
 

AKTUALU!

INFORMACIJA DĖL PASIMATYMŲ(nuteistųjų giminėms ir artimiesiems)

Pasimatymų biurų telefono nr.

Pirmasis sektorius (8 346) 56303

Antrasis sektorius (8 346) 56489

Trečiasis sektorius (8 346) 56288

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?