Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Nuteistasis numezgė kelias dešimtis kojinių ankstukams

2021-11-18

Pravieniškių pataisos namuose – atvirojoje kolonijoje bausmę atliekantis nuteistasis numezgė dešimtis kojinyčių „ankstukams“ – anksčiau laiko gimusiems kūdikiams, kuriems svarbu sudaryti tinkamiausias sąlygas vystytis ir augti.

 

Nuteistasis megzti išmoko dar laisvėje, ten jį pamokė profesionali mezgėja. Šį užsiėmimą jam teko prisiminti, kai atsidūrė įkalinimo įstaigoje, tuomet megzti ėmė būdamas drausmės grupėje, padedamas Resocializacijos skyriaus specialistės. Vėliau perėjęs į paprastą grupę, dirbdamas ūkio skyriuje laisvalaikiu toliau mezgė. Jam mezgimas veikė kaip raminantieji vaistai, neleidžiantys palūžti, pasiduoti negatyvioms nuotaikoms.

 

Vėliau gimė idėja megzti kojinytes neišnešiotiems, anksčiau laiko gimusiems kūdikiams, kuriems labiausiai reikia šilumos, be to tikros vilnonės kojinės dirgina taškus jų pėdutėse ir skatina „ankstukų“ vystymąsi ir augimą.

 

Megzdamas kojinytes kūdikiams nuteistasis mato kur kas didesnę savo darbo prasmę. Vis dėlto net ir jis nustebo, kai buvo pranešta, kad jo numegzti darbai keliaus į Vilnių, fondą „Ankstukai“. Prie šio fondo veiklos prisideda ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė. Fondo atstovus taip pat nustebino dovana iš įkalinimo įstaigos, jiems buvo jautri staigmena sulaukti pagalbos ir supratimo iš bausmę atliekančio žmogaus.

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. lapkričio 18 d. 11:42
 

AKTUALU!

INFORMACIJA DĖL PASIMATYMŲ(nuteistųjų giminėms ir artimiesiems)

Pasimatymų biurų telefono nr.

Pirmasis sektorius (8 346) 56303

Antrasis sektorius (8 346) 56489

Trečiasis sektorius (8 346) 56288

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?