Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Nuteistiesiems koncertą dovanojo jaunasis atlikėjas

2021-09-16

Tarsi pagal užsakymą vasariškai nušvitus rudenio saulei Pravieniškių pataisos namų Pirmojo sektoriaus didįjį kiemą pripildė ilgesingos saksofono bei senos geros popmuzikos melodijos.

 

Koncertuoti nuteistiesiems atvyko Tauras Macas ir kartu grojantis saksofonistas. Skambėjo visiems gerai žinomos „Boys boys“, „I‘ll stand by you“, „Super girl“ bei muzikanto savos kūrybos dainos.

 

Nuteistieji galėjo ne tik pasiklausyti muzikos, bet ir pabendrauti su atlikėju, užduoti klausimus apie muzikos vadybą, dalyvavimą laidoje „X faktorius“ ir kitus muzikos užkulisius. Neįprasta dienos pradžia praskaidrino nuotaiką ne tik nuteistiesiems, bet ir pataisos namų darbuotojams. 

 

Tauro Maco koncertas, kuris nuteistiesiems leido pasimėgauti nuostabiomis dainomis, saksofono muzika, pasigrožėti charizmatišku pasirodymu. Pasirodymas buvo toks šiltas ir jaukus, o dainininkas puikiai vedė žiūrovus muzikos keliu. Antrajame sektoriuje į koncertą susirinkę nuteistieji šoko su šypsenomis veiduose, kupini nuostabių emocijų. Dainininkas turbūt ilgiausiai užtruko Trečiajame sektoriuje, kur susirinkę žiūrovai vis prašė pakartoti vieną ar kitą kūrinį, taip nepaleisdami atlikėjo nuo scenos.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. rugsėjo 16 d. 15:52
 

AKTUALU!

INFORMACIJA DĖL PASIMATYMŲ(nuteistųjų giminėms ir artimiesiems)

Pasimatymų biurų telefono nr.

Pirmasis sektorius (8 346) 56303

Antrasis sektorius (8 346) 56489

Trečiasis sektorius (8 346) 56288

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?