Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Joninių šventės staigmena - svečių mestas iššūkis nuteistiesiems

2020-06-26

Šių metų birželio 23 d. Trečiojo sektoriaus nuteistieji nuo pat ryto pradėjo ruoštis iš anksto suplanuotai Joninių šventei. Vieni tvarkė ir grąžino aplinka, kiti statė improvizuotą lauko pavėsinę, treti rūpinosi muzikiniu fonu, dar kiti ruošėsi įvairioms sportinėms rungtims.

Šventės atidarymas vyko 13 val. kaip ir buvo suplanuota. Jo metu vedantysis supažindino dalyvius su šventės renginių eiga. Visos šventės metu skambėjo gyva muzika, gerą nuotaiką ir muzikinį foną palaikė muzikos būrelio atstovai.

Trečiajame sektoriuje jau nuo balandžio mėn. pradžios vyko krepšinio turnyras, o nugalėtoją buvo nuspręsta išsiaiškinti būtent per Joninių šventę. Tad šventė prasidėjo finalo rungtynėmis, kurias po įtemtos kovos laimėjo komanda pasivadinusi „Šiaulių Šliauliais“.

Vėliau sekė virvės traukimo rungtis, kurioje taip pat netrūko gerų sportinių emocijų ir aistrų. Pasibaigus virvės traukimo rungčiai, prasidėjo šiek tiek ramesnis smiginio turnyras, kurį pakeitė kimštinio kamuolio mėtymas į tolį.

Na ir galiausiai tikri vyrai savo jėgas galėjo išbandyti jėgos trikovės varžybose.

Joninių šventės staigmena tapo - atvykę gerbiami mūsų seimo nariai: Kęstutis Mažeika, Valerijus Simulik, Kęstutis Smirnovas, Gediminas Vasiliauskas ir Renatas Mizaras. Dar didesnis netikėtumas - svečių mestas iššūkis turnyro nugalėtojams. Jie panoro išbandyti savo jėgas krepšinio aikštelėje. Trečiojo sektoriaus nuteistieji su malonumu priėmė šį iššūkį. Po atkaklios kovos krepšinio rungtynes laimėjo krepšinio turnyro prizininkai. Vėliau vienas iš svečių (Kęstutis Smirnovas), stebėjęs jėgos trikovėje dalyvaujančius nuteistuosius ir pats panoro pamėginti jėgas štangos stūmimo rungtyje. Pasak nuteistųjų seimo nariui visai neblogai sekėsi atlikti šią rungtį.

Pasibaigus sportinėms rungtims, įstaigos vadovas pasveikino nugalėtojus, įteikė įspūdingo dydžio taurę ir palinkėjo sėkmės.

Galiausiai visi šventėje dalyvavę nuteistieji su didžiuliu pasigardžiavimu vaišinosi savo rankomis iškeptais šašlykais, dalinosi varžybų įspūdžiais ir džiaugėsi puikiai suorganizuota švente.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. birželio 26 d. 11:38
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos