Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 56 222

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Įstaigoje pakartotinai vykdoma dezinfekcija

Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje siekiant apsaugoti darbuotojus bei suimtuosius ir nuteistuosius nuo koronaviruso COVID-19, tęsiamas prevencinių priemonių veiksmų planas. Nuolat vykdoma darbuotojų ir nuteistųjų sveikatos stebėsena, tarnybinėse ir bendrojo naudojimo patalpose, nuteistųjų gyvenamosiose zonose nuolat vyksta dezinfekcija, patalpos valomos, vėdinamos. Dezinfekuojamos ir įstaigos transporto priemonės, ypatingas dėmesys yra skiriamas konvojavimui skirtoms transporto priemonėms.

2020-05-07 pakartotinai išdezinfekuotas miestelio kelias, seniūnijos prieigos, biblioteka, ypač tos vietos, kur vaikšto nuteistieji. Dezinfekuoti įėjimai į parduotuvę, esančią prie Atvirosios kolonijos pastato, Atvirosios kolonijos, Pusiaukelės namų ir nuteistųjų, kuriems suteikta teisė vykti be sargybos ar palydos už įstaigos teritorijos ribų, bendro naudojimo ir gyvenamosios patalpos.

Nuteistieji ir suimtieji, naujai atvykę į įstaigą, ar suimtieji asmenys parvykę iš užsienio šalių, valstybės lygio ekstremalios situacijos metu laikomi izoliuoti nuo kitų asmenų mažiausiai 14 dienų. Karantine šiuo metu laikomi 52 naujai į įstaigą atvykę asmenys. Be neatidėliotinos būtinybės, neorganizuojamas nuteistųjų ir suimtųjų perkėlimas iš vienos įstaigos į kitą.

Siekiant užtikrinti saugias Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje darbuotojų darbo, nuteistųjų ir suimtųjų laikymo sąlygas, pataisos įstaigoje toliau bus vykdomas aprūpinimas apsauginėmis, dezinfekcinėmis priemonėmis bei tęsiamas prevencinių priemonių vykdymas.

Informacija atnaujinta 2020 m. gegužės 7 d. 15:08

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos