Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Gražiu muzikiniu akordu pasitinkami nauji mokslo metai

2021-08-31

Mokslo ir žinių dienai paminėti Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje Trečiajame sektoriuje vyko muzikinė viktorina.

 

Jau nebe pirmą kartą vykstantis panašaus pobūdžio renginys buvo kiek kitoks, ir jame dalyvavo ne tik nuteistųjų, bet ir Resocializacijos skyriaus specialistų komandos. Išklausę muzikinio kūrinio fragmentą dalyviai turėjo atspėti dainos pavadinimą ir atlikėją. Viktorinos užduotys buvo sudarytos tik iš lietuviškų kūrinių, lietuviškas dainas, jų autorius bei atlikėjus prisiminti.

 

Viktorinos metu dalyvius lydėjo pakili ir džiugi nuotaika. Visi susikaupę klausėsi užduočių. Žinomų muzikos grandų „šlagerius“ komandų dalyviai atspėdavo iš karto, tačiau jaunosios kartos atlikėjų kūrinius spėlioti teko sudėtingiau. Melodijos nežinomos, dar negirdėtos arba tiesiog ne to muzikos stiliaus, kurį klausytų vyresnės kartos atstovai.

 

Pora valandų trukusios viktorinos užduotys nebuvo lengvos, bet dalyviai pakankamai sėkmingai jas įveikė. Visi nuteistieji buvo pozityviai nusiteikę, noriai patys prisidėjo prie renginio organizavimo. Padėjo atrinkti dainas bei pakvietė savo būrių Resocializacijos specialistes kartu sudalyvauti jame.

 

Svarbiausia, kad artėjanti šventė pasitikta gražiu muzikiniu akordu, o Trečiojo sektoriaus nuteistieji ir Resocializacijos skyriaus darbuotojai nuotaikingai atvėrė vartus į mokslo ir žinių pasaulį.

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. rugpjūčio 31 d. 14:59
 

AKTUALU!

INFORMACIJA DĖL PASIMATYMŲ(nuteistųjų giminėms ir artimiesiems)

Pasimatymų biurų telefono nr.

Pirmasis sektorius (8 346) 56303

Antrasis sektorius (8 346) 56489

Trečiasis sektorius (8 346) 56288

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?