Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravieniskes@kalejimai.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

LIETUVOS KALĖJIMŲ TARNYBOS PASITIKĖJIMO TELEFONAS 

 (8 5) 271 9022

pasitikejimas@kalejimai.lt

 

Naujienos

Vienybę išreiškė pomėgiu motociklams

2022-06-28

Birželio 26 d. įvyko bausmių vykdymo sistemos pareigūnų organizuota vienybės akcija. Grupė pataisos pareigūnų ir buvusių darbuotojų surengė kelionę, sujungusią visas Lietuvos laisvės atėmimo įstaigas. Tai nebuvo šiaip sau kelionė, tai kelionė motociklais. Net trylika valandų trukusios kelionės metu bausmių vykdymo sistemos motociklų mėgėjai nuvažiavo 752 kilometrus, simboliškai sujungdami visas laisvės atėmimo įstaigas. Simboliška turbūt ir tai, kad tokia akcija suorganizuota belaukiant bausmių vykdymo sistemos reformos, kai visos iki šiol buvusios atskiros pataisos įstaigos bus sujungtos į vieną juridinį asmenį ir nuo tada tapsime ne tik viena bendruomene, bet ir viena įstaiga.

Kava, linksmi pašnekesiai ir, žinoma, kelyje aplankytos įdomios vietovės skatino vienybės ir bendruomeniškumo jausmus nelengvą laikotarpį išgyvenančios mūsų sistemos pareigūnų bendruomenės. Tai dar viena vasaros šventė, įvykusi netrukus po nuostabaus susibūrimo Rumšiškėse. Tiesa, pastaroji išsiskyrė savo stiliumi, kadangi tai buvo motociklų mėgėjų susibūrimas, todėl jame dalyvauti galėjo ne kiekvienas. Kelionės dalyvių neišgąsdino ir nuo pat ryto tvyrojęs karštis ir laukiantis iš tiesų netrumpas kelias.

Vienybės kelionė prasidėjo Pravieniškėse 8 val. ryto nuo administracinio pastato, kai solidžiai ir kiek grėsmingai atrodančių vyrų su motociklais kolona pajudėjo per Pravieniškių gyvenvietę, sukeldama vietinių gyventojų susidomėjimą. Simboliška ir tai, kad buvo vežamos Lietuvos ir Ukrainos valstybinės vėliavos, agresoriaus užpultai, laisvai bei istoriniu požiūriu broliškai valstybei palaikyti. Kelionės metu buvo aplankytas Kauno tardymo izoliatorius, Marijampolės pataisos namai, Alytaus pataisos namai, Panevėžio pataisos namai, Šiaulių tardymo izoliatorius ir galų gale Vilniaus pataisos namai.

Džiaugiamės nestandartine darbuotojų iniciatyva vienyti bausmių vykdymo sistemoje dirbančius žmones ir tikimės, kad tokios kelionės taps tradicija.

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. birželio 28 d. 13:44