Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Informacinių technologijų skyriaus specialistą.

Naujienos

Ukrainai skirtas krepšinio turnyras Pravieniškėse - su svečiais iš laisvės, taip pat ir ukrainiečių krepšininkais

2022-05-02

Savaitgalį Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Trečiajame sektoriuje vyko krepšinio turnyras, siekiat didinti nuteistųjų užimtumą sportinėmis veiklomis bei morališkai palaikyti Ukrainos tautą.

 

Pravieniškių pataisos namuose – atvirojoje kolonijoje vyko krepšinio turnyras, skirtas palaikyti kovojančiai Ukrainai. Draugiškos krepšinio varžybos vyko tarp pareigūnų ir nuteistųjų komandų, taip pat kviestinių svečių iš laisvės, tarp kurių buvo ir ukrainiečių krepšininkai.

 

Krepšinio turnyre dalyvavo svečių komandos: „Top sport“, „Ukraina“ (komandoje žaidė trys ukrainiečių krepšininkai), „Kaunas22“, nuteistųjų komandos – „7 lucky“, „Šmaikštuoliai“ ir pareigūnų komanda „Pareigūnai“.

 

Turnyre vyko įnirtingos kovos, vyrai atidavė visas jėgas kovodami dėl pirmosios vietos. Komandos buvo vertos viena kitos ir nugalėtojai paaiškėjo tik varžybų pabaigoje. Pirmąją vietą draugiškame krepšinio turnyre laimėjo komanda „Top sport“, antrąją – komanda „Ukraina“ ir garbingą trečiąją vietą pelnė įstaigos pareigūnų komanda „Pareigūnai“. Po turnyro visiems dalyviams dėkota už gražų žaidimą, o prizines vietas užėmusios komandos gavo simbolius kolekcinius medalius – „Lietuvos krepšiniui 100“.

 

Turnyras vyko naujame, moderniame lauko sporto aikštyne, kuriame vienu metu galima žaisti krepšinį, futbolą, palaikyti savo fizinę formą įvairiais treniruokliais.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. gegužės 3 d. 15:43