Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Informacinių technologijų skyriaus specialistą.

Naujienos

Susitikimas su Lietuvos probacijos tarnybos Kauno skyriaus pareigūnais ir mediatore

2022-05-17

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos socialiniai darbuotojai bendradarbiaudami su Lietuvos probacijos tarnybos Kauno skyriaus pareigūnais rengia edukacinius susitikimus, kurių metu informuoja nuteistuosius apie pagalbą, padėsiančią lengviau integruotis į visuomenę, kad nuteistieji atlikę bausmę savo tikslų siektų teisėtais būdais ir priemonėmis.

 

Gegužės 16 dieną Antrojo sektoriaus nuteistieji susitiko su Lietuvos probacijos tarnybos Kauno skyriaus mediatore ir pareigūnais, vykdančiais intensyvią nuteistųjų priežiūrą.

 

Susitikimo metu pareigūnai nuteistiesiems išsamiai papasakojo apie intensyvią priežiūrą, jos sąlygas, parodė Lietuvos probacijos tarnybos naudojamą elektroninio stebėjimo įrangą.

 

Mediatorė pristatė mediacijos procesą, galimybę gauti pagalbą iš neutralaus tarpininko – mediatoriaus, kuris gali padėti taikiai spręsti konfliktus, bei tartis dėl teismo sprendimo vykdymo sąlygų, priimant maksimaliai optimalius ir šalių interesus tenkinančius susitarimus.

 

Po informacinės paskaitos, nuteistieji džiaugėsi turintys galimybę lengviau suprasti visą lygtinio paleidimo procesą bei gautus atsakymus į jiems rūpimus klausimus.

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. gegužės 17 d. 15:18