Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Informacinių technologijų skyriaus specialistą.

Naujienos

Edukacinis Vedų kultūros centro renginys Pirmojo sektoriaus nuteistiesiems

2022-05-16

Tęsiant bendradarbiavimą ir realizuojant sudarytą bendradarbiavimo su įstaiga sutartį, Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmojo sektoriaus nuteistuosius aplankė VŠĮ Vedų kultūros centro direktorius Arūras Katauskas ir savanoris Artūras Kornikas.

 

Pravedė filosofijos paskaitą „Šiuolaikinio gyvenimo iššūkiai per senovės išminčių prizmę“, pasidalino vedų kultūros patirtimi, diskutavo apie vedų kultūrą ir jos ypatumus, nuteistieji noriai dalyvavo diskusijoje apie šiuolaikinio gyvenimo iššūkius įkalinimo įstaigoje.

 

Po paskaitos nuteistieji buvo vaišinami vedų tradiciniais rytietiškais patiekalais: duona ir troškiniu, padovanotos knygos apie vedų kultūrą. 

 

Ateityje bus tęsiamas bendradarbiavimas su Vedų kultūros centru, nuteistųjų pageidavimu jie bus plačiau supažindinti su vedų tradicine virtuve. Plėtojant nuteistųjų resocializacijos ir pozityvaus užimtumo priemonių taikymą Pirmajame sektoriuje edukaciniais tikslais planuojama lengvosios grupės nuteistiesiems sudaryti sąlygas pasigaminti Vediškų patiekalų savose virtuvėlėse.

 

Vedizmas, Vèdų religija, politeistinė religija, susiformavusi iš 15 a. prieš Kristų į Indiją atsikėlusių arijų ir vietos gyventojų tikėjimų ir kultų samplaikos. Būdinga gamtos sudievinimas, harmoningas kiekvienos būtybės dalyvavimas bendroje pasaulio būtyje, gamtos reiškinius ar stichijas įkūnijantys dievai, jie veikia įvairiais pavidalais, turi tam tikrus atributus.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. gegužės 17 d. 08:08