Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravieniskes@kalejimai.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

LIETUVOS KALĖJIMŲ TARNYBOS PASITIKĖJIMO TELEFONAS 

 (8 5) 271 9022

pasitikejimas@kalejimai.lt

 

Naujienos

Meilė ir dėmesys šeimos nariams - išreikštas kūrybiniuose darbuose

2022-05-17

Norint paminėti Šeimos dieną, Atvirojoje kolonijoje vyko užsiėmimas - kūrybinės dirbtuvės, skirtos rankdarbiams gaminti.

 

Viso užsiėmimo metu nuteistieji pasitelkiant fantaziją, norėdami išreikšti savo jausmus patiems artimiausiems žmonėms, gamino įvairius darbelius.

 

Vieni šeimai padovanos meilę išreiškę savo kurtuose piešiniuose, kiti, prisiminę mokyklos suole gamintus darbelius – gamino artimiesiems atvirukus.

 

Užsiėmimo metu buvo siekiama nuteistuosius mintimis priartinti prie savo šeimos, pajausti artimą ryšį ir suprasti, kad gyvenime svarbiausia - šeima, kuriai labai svarbu rodyti dėmesį ir meilę.

 

Nuteistieji dalijosi savo idėjomis, pasakojo kokios jų šeimos laiko kartu praleidimo tradicijos, kaip jie minėdavo šią dieną būdami laisvėje.

 

Pačių rankomis pagamintos dovanėlės šeimos narius labai pradžiugina. Pasak nuteistųjų: „dabar pati Šeimų šventė tapo maloni, įsimintina“ ir jie su nekantrumu laukia, kada galės padovanoti savo sukurtas dovanėles.

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. gegužės 23 d. 12:51