Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

„Mes šeima“ – renginys skirtas nuteistųjų ir jų artimųjų ryšiams stiprinti

2022-06-20

Birželio 17 d. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Antrajame sektoriuje, siekiant stiprinti nuteistųjų ryšius su šeima buvo švenčiama šventė „Mes šeima“. Ši diena buvo ypatinga ne tik nuteistiesiems, bet ir jų artimiesiems. Nuteistiesiems kurie dalyvauja muzikinėje veikloje buvo leista pasikviesti savo artimuosius. Buvo paruošta muzikinė programa iš 14 muzikinių kūrinių. Su nuteistaisiais taip pat dainavo ir resocializacijos skyriaus specialistai.

Šventė prasidėjo resocializacijos skyriaus specialistės žodžiais: „Labai norime padėkoti, kad atidėję visus savo reikalus ir darbus atskubėjote į šeimos šventę. Šiandien nuteistiesiems šventė, nes sulaukė savo artimųjų. Mes, kaip specialistai turėjome galimybę stebėti, kiek jie įdėjo pastangų ir kaip jūsų laukė. Muzikos profesionalų mes neturime daug, o žmonėms kurie nesusidūrę su muzikine veikla pradėti dainuoti, tikrai nėra lengva. Todėl labai tikiuosi, kad Jūs besąlygiškai juos palaikysite, pajausite kokie svarbūs Jūs esate savo artimiesiems. Labai džiugu, kad šie nuteistieji turi artimuosius, kurie jų laukia, kurie jais tiki, nes jie grįš pas Jus ir Jūs būsite tie žmonės, kurie teiksite pagalbą, padėsite integruotis į visuomenę, o kol jie čia, mes stengiamės rūpintis jais ir padaryti jų gyvenimą geresnį“.

Ši šventė buvo labai jautri ir nekasdieniška. Pasirodymo metu buvo rodomos skaidrės, kurios atspindėjo nuteistųjų gyvenimą čia (nuotraukos iš veiklų, švenčių, kasdieninio gyvenimo). Tokiu būdu nuteistųjų artimieji turėjo galimybę iš arčiau susipažinti kuo nuteistieji užsiima, kaip leidžia laisvalaikį. Artimieji negailėjo geriausių atsiliepimų apie šventę ir dėkojo organizatoriams.

Dalyvavimas tokiuose renginiuose leidžia nuteistiesiems atsipalaiduoti, pasijausti arčiau namų, stiprinti ryšį su šeima ir artimaisiais.

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. birželio 20 d. 15:43
 

AKTUALU!

INFORMACIJA DĖL PASIMATYMŲ(nuteistųjų giminėms ir artimiesiems)

Pasimatymų biurų telefono nr.

Pirmasis sektorius (8 346) 56303

Antrasis sektorius (8 346) 56489

Trečiasis sektorius (8 346) 56288

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?