Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Joninių šventė Atvirojoje kolonijoje

2022-06-23

Siekiant stiprinti ir puoselėti nuteistųjų tarpusavio santykius ir   bendravimą, turiningai ir nuotaikingai praleisti laisvalaikį bei paminėti Jonines, Atvirojoje kolonijoje vyko sporto renginys - Giros kėlimo varžybos. Sporto nauda sveikatai yra labai įvairi, apimanti psichinį bei fizinį poveikį, o ruošiantis šioms varžyboms dalyviai daug dienų treniravosi kieme, kilnodami įvairių svorių giras, lavino jėgas, ištvermę. Kasdienis pasiruošimas varžyboms ir treniravimasis nuteikia pozityviai, pašalina blogas mintis, mažina norą vartoti alkoholį ar kitokias psichiką veikiančias medžiagas. Varžyboms dalyviai pasirinko 24 kg sveriančią girą, kuri buvo keliama laikantis nustatytų taisyklių ir reikalavimų.

Renginio metu vyravo šventinis šurmulys, dalyviai buvo kovingai nusiteikę, varžėsi kuris daugiau kartų iškels. Be abejo, kiekvienas dalyvis turėjo ir savo palaikymo komandą, tad visa aikštelė skambėjo nuo palaikymo šūksnių.

Šios varžybos subūrė visą bendruomenę-vieni varžėsi dėl stipriausio prizinės vietos, kiti „sirgo“ ir „palaikė“ vieną ar kitą dalyvį.

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. birželio 23 d. 10:57
 

AKTUALU!

INFORMACIJA DĖL PASIMATYMŲ(nuteistųjų giminėms ir artimiesiems)

Pasimatymų biurų telefono nr.

Pirmasis sektorius (8 346) 56303

Antrasis sektorius (8 346) 56489

Trečiasis sektorius (8 346) 56288

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?