Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravieniskes@kalejimai.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

LIETUVOS KALĖJIMŲ TARNYBOS PASITIKĖJIMO TELEFONAS 

 (8 5) 271 9022

pasitikejimas@kalejimai.lt

 

Naujienos

Ištesėtas pažadas

2022-06-14

Kaišiadorių parapijos klebonas monsinjoras Rimvydas Jurkevičius lankydamasis Antrajame sektoriuje dar gegužės pradžioje nuteistiesiems pažadėjo atvykti į koplyčią aukoti Šv. Mišių.

Tinkamiausia susitikimo diena pasirinkta birželio 13 d. – išvakarės, kai minima Gedulo ir vilties diena bei palaimintojo Teofilio Matulionio diena. Abi susitikimo šalys liko maloniai nustebintos - kunigas dėl gausaus švęsti susirinkusių būrio koplyčioje, nuteistieji dėl paprasto ir nuotaikingo bendravimo su dvasininku. Po Šv. Mišių aukojimo įvyko paskaita tema „Teofilius“ ir abipusis dovanų pasikeitimas. Kunigas papasakojo apie atvežto palaimintojo Teofilio Matulionio paveikslo simboliką, nuteistieji kunigo paklausė, už ką vyskupas Teofilius buvo ištremtas ir už ką kelis kartus įkalintas kalėjimuose. Padovanotas paveikslas netrukus buvo pakabintas Antrojo sektoriaus koplyčioje šalia Dievo Gailestingumo paveikslo.

Atsisveikindama Resocializacijos skyriaus viršininkė Daiva Čiurinskienė svečiui papasakojo apie nuteistųjų gyvenimą pataisos namuose ir įteikė atminimo dovaną – nuteistųjų tapytą Vilniaus katedros paveikslą.

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. birželio 14 d. 16:33