Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Antrajame sektoriuje apsilankė Lietuvos šachmatų čempionas Šarūnas Šulskis

2022-06-14

Birželio 13 d. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Antrojo sektoriaus nuteistieji turėjo galimybę pažaisti šachmatais su tarptautiniu šachmatų didmeistriu, Lietuvos šachmatų čempionu, ilgamečiu Lietuvos olimpiniu šachmatų rinktinės nariu, šachmatų klubo „Margiris“ pirmininku, tarptautinės kategorijos šachmatų teisėju ir treneriu Šarūnu Šulskiu.

Šachmatų turnyre kovojo geriausiai žaidžiantys Antrojo sektoriaus nuteistieji. Šarūnas Šulskis vienu metu žaidė net su penkiais nuteistaisiais. Laimėti prieš čempioną nepavyko nei vienam, tačiau buvo keletas žaidimų baigtų lygiosiomis (žaidė 5 prieš 1), o visos likusios žaidimo partijos laimėtos Šarūno Šulskio. Meistras aptarė nuteistųjų daromas klaidas taip pat pasidalino įžvalgomis ir naudingais patarimais.

Šarūno Šulskio apsilankymo metu buvo suteikta galimybė nuteistiesiems tobulinti įgūdžius šachmatų žaidime, taip pat pagilinti žinias apie žaidimo taktiką ir strategiją. Dalyvavimas tokiuose renginiuose leidžia nuteistiesiems stiprinti loginį mąstymą, atsipalaiduoti. Jaučiant visuomenės palaikymą ir nuoširdų bendravimą, galima lengviau keistis ir stiprinti socialinius ryšius.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. birželio 14 d. 15:23
 

AKTUALU!

INFORMACIJA DĖL PASIMATYMŲ(nuteistųjų giminėms ir artimiesiems)

Pasimatymų biurų telefono nr.

Pirmasis sektorius (8 346) 56303

Antrasis sektorius (8 346) 56489

Trečiasis sektorius (8 346) 56288

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?