Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Informacinių technologijų skyriaus specialistą.

Naujienos

Per tris dienas užfiksuoti trys draudžiamų daiktų permetimai

2014-02-21

2014 m. vasario 20 d., apie 7.30 val., budėjimo metu Trečiosios valdybos Apsaugos ir priežiūros skyriaus pareigūnai 3-iosios valdybos gamybinės zonos teritorijos apžiūros metu rado permestus 3 butelius skysčio, turinčio alkoholio kvapą.

2014 m. vasario 19 d., apie 20.30 val., Pirmosios valdybos pareigūnai taip pat užkardė nuteistiesiems draudžiamų daiktų patekimą į 1-osios valdybos teritoriją. Apsaugos posto prižiūrėtojui laiku pastebėjo ir informavo priežiūros budinčiosios pamainos pareigūnus apie vykdomą galimai nuteistiesiems draudžiamų daiktų permetimą. Į įvykio vietą suskubę pareigūnai perėmė tris lipnia juosta apvyniotus paketus, kuriuose rasta: du 0,5 litro talpos plastikiniai buteliai su alkoholio kvapą turinčiu skysčiu, du mobilaus ryšio telefonai, du USB modemai, mobilaus telefono kroviklio antgalis. Rasti daiktai perduoti Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnams.

Be to, dar vienas toks įvykis buvo 2014 m. vasario 18 d. Apie 14.00 val., budėjimo metu Trečiosios valdybos Apsaugos ir priežiūros skyriaus sargybos viršininkas informavo 3-iojoje valdyboje budinčią priežiūros pareigūnų tarnybą apie galimai atliktą draudžiamų turėti nuteistiesiems daiktų permetimą. Skubiai pareigūnams nubėgus į įvykio vietą apsaugos perimetro ruože buvo rastas paketas. Atlikus paketo apžiūrą, jame rasti trys mobiliojo ryšio telefonai. Draudžiami nuteistiesiems daiktai Kaišiadorių policijai.

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. vasario 21 d. 15:22