Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Informacinių technologijų skyriaus specialistą.

Naujienos

Pataisos namuose vyko viktorina

2014-02-19

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 2-joje valdyboje, 2014 m. vasario 14 d. įvyko nuteistiesiems skirtas renginys – viktorina „Valentinas už „vartų““. Viktorinos tikslas – populiarinti žingeidų gyvenimo būdą, paminėti Šv. Valentino dieną.

Viktorinoje, dalyvavo keturios komandos, kurios varžėsi tarpusavyje. Nuteistieji aktyviai atsakinėjo į klausimus, kurie buvo įdomus ir ne visai lengvi. Renginio metu buvo patirta daug gerų emocijų.

Viktoriną organizavo Antrosios valdybos Socialinės reabilitacijos skyrius ir VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro Pravieniškių skyriaus profesijos mokytoja S. Tarasauskienė.

Taip pat vyko atvirukų konkursas skirtas šiai dienai paminėti. Trys meniškiausių darbų autoriai apdovanoti diplomais. Atvirukus po konkurso nuteistieji išsiuntė savo Valentinoms.

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. vasario 19 d. 10:44