Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravieniskes@kalejimai.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

LIETUVOS KALĖJIMŲ TARNYBOS PASITIKĖJIMO TELEFONAS 

 (8 5) 271 9022

pasitikejimas@kalejimai.lt

 

Naujienos

Į Pirmąją ir Trečiąją valdybas skriejo draudžiami daiktai

2014-03-04

2014 m. kovo 1 d.,apie 7.20 val., iš 3-iosios valdybos apsaugos posto priežiūros budinčiosios pamainos pareigūnai gavo pranešimą apie atliktus šūvius į šios valdybos gyvenamos zonos teritoriją. Skubiai Apsaugos ir priežiūros skyriaus pareigūnams sureagavus į pranešimą buvo užkardytas draudžiamų daiktų patekimas nuteistiesiems. Pareigūnai rado dvi peršautas „tūtas”. Atlikus „tūtų“ apžiūrą rasta net 17 mobiliojo ryšio telefonų, 2 USB 3G modemai, 4 SIM kortelės, USB laidas, USB antgalis, paskirstymo laidas, 8 mobiliojo ryšio telefonų kroviklio antgaliai, blokelis, MP3 “IPOD”, 5 vienkartiniai švirkštai, 11 vienkartinių švirkštų adatų ir 85 tabletės.

Draudžiami nuteistiesiems daiktai perduoti Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnams.

2014 m. kovo 3 d., apie 13,00 val., Patrulių grupės pareigūnai patruliavimo Pravieniškių II kaimo teritorijoje metu gavo iš 3-iosios valdybos direktoriaus budinčiojo padėjėjo pranešimą apie į šios valdybos teritoriją atliktą nuteistiesiems turėti draudžiamų daiktų permetimą.

Patruliai skubiai nuvyko į įvykio vietą ir netrukus 3-čios valdybos prieigose buvo pastebėtas ir sulaikytas įtartinas pilietis. Pokalbio metu sulaikytasis asmuo pareigūnams prisistatė dvidešimt ketverių metų Vilniaus miesto gyventoju J. L.

Permestus du paketus, suvyniotus rudos spalvos lipnia juosta, apsaugos perimetro draudžiamojo zonoje perėmė įstaigos pareigūnai. Pamatęs pareigūnų paimtus paketus J. L. prisipažino, kad būtent šiuos paketus su draudžiamais nuteistiesiems daiktais jis ir permetė į 3-čią valdybą, kurie buvo skirti ten esantiems nuteistiesiems. Pareigūnams kartu su Kaišiadorių policija atlikus paketų apžiūrą juose rasta šeši mobilaus ryšio telefonai, du mobiliojo ryšio telefonų kroviklių antgaliai, mobiliojo ryšio telefono ausinės.

Pilietis J. L. ir sulaikyti draudžiami daiktai perduoti Kaišiadorių policijai.

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. kovo 4 d. 14:06