Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravieniskes@kalejimai.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Telefonus nuteistiesiems bando perduoti ir Latvijos piliečiai

2014-03-31

2014 m. kovo 29 d., apie 13.50 val., Patrulių grupės pareigūnai gavo Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-osios valdybos apsaugos poste budėjusio prižiūrėtojo pranešimą, kad į šią valdybą per tvorą ties kampu buvo įvykdytas galimai draudžiamų nuteistiesiems turėti daiktų permetimas į pataisos namų teritoriją ir buvo pastebėti nuo tvoros nubėgantys trys asmenys.

Siekdami išsiaiškinti įvykio aplinkybes, pareigūnai šiuos asmenis netrukus sulaikė. Apie įvykį informuotas Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato budėtojas. Apklausus sulaikytuosius paaiškėjo, kad jie yra iš Latvijos Respublikos Daugpilio miesto: 26 metų E. T., 33 metų M. R. ir 28 metų A. B.

E. T. pareigūnams prisipažino, kad permetė per tvorą į pataisos namus ten esantiems nuteistiesiems keturis paketus su juose esančiais telefonais.

Pirmosios valdybos budinčiosios pamainos pareigūnai netrukus rado permestus keturis paketus. Kartu su Kaišiadorių policijos pareigūnais atlikus paketų apžiūrą, juose buvo rasti 6 mobiliojo ryšio telefonai, SIM kortelė ir 2 mobiliojo ryšio telefonų kroviklių antgaliai.

Sulaikytieji ir draudžiami turėti nuteistiesiems daiktai perduoti Kaišiadorių policijos pareigūnams.

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. kovo 31 d. 10:26