Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravieniskes@kalejimai.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

LIETUVOS KALĖJIMŲ TARNYBOS PASITIKĖJIMO TELEFONAS 

 (8 5) 271 9022

pasitikejimas@kalejimai.lt

 

Naujienos

Sulaikytas ir policijai perduotas telefonų „tiekėjas“

2014-03-24

2014 m. kovo 21 d., apie 21.25 val., Patrulių grupės pareigūnai gavo apsaugos poste budėjusios pareigūno pranešimą, kad kažkoks asmuo atliko galimai nuteistiesiems draudžiamų daiktų permetimą į 2-osios valdybos gamybinę zoną. Nedelsiant apie įvykį buvo informuoti Kaišiadorių policijos pareigūnai. Patruliams atvykus į įvykio vietą, buvo pastebėtas nuo pataisos namų tvoros link parduotuvės ateinantis apsaugos posto prižiūrėtojo apibūdinimą atitinkantis asmuo, kuris buvo sulaikytas bei pristatytas į Pravieniškių II gyvenvietėje esančias pareigūnų tarnybines patalpas.

Pataisos namų pareigūnai, apžiūrėję pataisos namų perimetrą, rado permestąjį vieną lipnia juosta apvyniotą paketą.

Sulaikytasis prisistatė dvidešimt trijų metų Vilniaus miesto gyventoju A. J., kuris pripažino, kad per tvorą permetė į Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 2-ąją valdybą ten esantiems nuteistiesiems paketą su mobiliojo ryšio telefonais. Kartu su policijos pareigūnais atlikus paketo apžiūrą, jame rasti trys mobiliojo ryšio telefonai ir SIM kortelė „Pildyk“.

Asmuo bei nuteistiesiems draudžiami turėti daiktai perduoti policijos pareigūnams.

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. kovo 24 d. 10:31