Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Įstaigoje lankėsi Vilniaus apygardos probacijos tarnybos atstovai

2014-04-03

2014 m. balandžio 2 d. Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje lankėsi Vilniaus apygardos probacijos tarnybos pareigūnai. Šio vizito tikslai – įstaigoje bausmę atliekantiems nuteistiesiems pateikti informaciją apie probacijos vykdymo tvarką bei sąlygas.

Vilniaus apygardos probacijos tarnybos delegacija lankėsi 1-ojoje ir 3-iojoje valdybose, kuriose tiesiogiai bendravo su šių valdybų darbuotojais ir nuteistaisiais. Susitikimo su nuteistaisiais metu probacijos tarnybos atstovai ypatingą dėmesį skyrė informavimui apie sustiprintos priežiūros nuteistiesiems taikymo tvarką bei galimybes. Probacijos specialistų nuteistieji klausėsi su dideliu susidomėjimu bei pateikė nemažai klausimų.

Per 2013 metus kolonijoje probacijos tarnybų atstovai lankėsi Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje keletą kartų, šių vizitų metu susipažino su įstaigoje esančiomis nuteistųjų laikymo sąlygomis, taip pat šių bausmių vykdymo institucijų pasidalinta veiklos organizavimo patirtimi personalo, dokumentų valdymo ir kitose srityse.

Šiuo metu svarbiausia Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos bendradarbiavimo su probacijos tarnyba sritis yra nuteistųjų lygtinis paleidimas. Pastaruoju metu pataisos įstaiga itin glaudžiai bendradarbiauja su Kauno apygardos probacijos tarnyba nuteistųjų lygtinio paleidimo procese, – po vieną šios įstaigos atstovą dalyvauja įstaigoje veikiančių trijų lygtinio paleidimo komisijų posėdžiuose ir teikia rekomendacijas dėl lygtinio paleidimo nuteistiesiems taikymo bei jų tolesnės priežiūros. Įstaigos lygtinio paleidimo komisijų vadovai pozityviai vertina probacijos tarnybos indėlį į lygtinio paleidimo komisijų veiklą.

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. balandžio 3 d. 08:26
 

AKTUALU!

INFORMACIJA DĖL PASIMATYMŲ(nuteistųjų giminėms ir artimiesiems)

Pasimatymų biurų telefono nr.

Pirmasis sektorius (8 346) 56303

Antrasis sektorius (8 346) 56489

Trečiasis sektorius (8 346) 56288

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?